• iyi niyetli bir hackermiş ama üniversite sınavında barajı geçememiş. kendisi tedx konuşmasında öyle söylüyor.

eğer anlattığı kadar idealist, hayallerinin peşinden koşan bir insan olsaydı 3 tane matematik 5 tane türkçe yapacak kadar soru çözer öyle girerdi sınava. ki barajı geçmek öyle aman aman zor bir şey değil. orayı burayı hackleyebilecek kadar zeki isen, sorularda mantık yürüterek de o barajı aşabilmelisin. öss zeka ölçmüyor olabilir ama ygs sınavı mantığı ve akıl yürütme becerisini bir yere kadar ölçebiliyor.

gençlere azim ve özgüven aşılayalım. bu çok güzel bir şey elbette ama bunun yolu kolpacılık, yalancılık olmasın lütfen. çocuk öyle bir anlatıyor ki; şimdi üniversite sınavından ümidi olmayan gençlerin kafasına bir sürü palavra doldu. bir sürü insan "ağbii üniversite okumak o kadar önemli değil yeaa..." diyerek dolaşıyor sağda solda. yazık değil mi bu çocuklara?

senin de alacağın olsun bahçeşehir üniversitesi. yeni nesil böyle saçma sapan insanların şişirilmesi yüzünden iyice idiot oldu sen de destekle, aferin.

*düzeltme
  • en büyük yeteneği olayları saptırmak, yalan söylemek, koca bir ülkeyi olmayan bir şey varmış gibi kandırmak olan yazılımcı
    (bkz: 17 ekim 2015 bau twitter ve özel davet kolpalığı)

[konulu video https://www.youtube.com/watch?v=vusxd4njtru]
    edit arkadaş utancından videoyu kaldırmış ama videonun yorumları burada

yetenekli hacker
  • aynen kardeşim aynen ben de lise geçiş sınavında 20. olup, üniversite sınavında barajı geçemedim aynen. 20. olunca da hayalimdeki okul sarıyer öğretmen lisesine kaydoldum aynen.
  • adamın güzel bir yalancı olduğu ortada. yazılmışı, *2 olduğu için yazmıyorum. bahçeşehir bunu reklam olarak sundukça yalanlarına devam ediyor. benim anlamadığım bu tarz insanlar bu şekilde kendilerini aşağılayarak nasıl öz saygı içinde kalabiliyorlar. kalamıyorlar. böyle yoğun aşağılık kompleksi olması garip.

ayrıca sitesi hacklendi :) zone-h, ekran görüntüsü
  • kim milyoner olmak ister yarışmasında izlediğim ve anlattıklarının tamamının götten sallama olduğunu hemen anladığım kolpacı ziya.

bu anlattıklarına 3 yaşındaki çocuk inanmaz.silikon vadisini ne sanıyor acaba silikon tabancası ile mi karıştırıyor ne.

ekşide başlığı daha önce açılmış.yine bir düzenbazlık kolpacılık konusuyla ilgili.

hakkında yazılanları detaylı okumadım yarışmadaki konuşma tarzı yalan söylediğini bariz kanıtlıyor.kim çıkıp televizyonda işlediği suçları anlatır.anlattığı hikaye gerçek olsa hakkında binlerce dava açılır.

bizim millette saftirik hemen her şeye inanıyorlar arkadaş.elinin altında internet var bir araştır.

bahçeşehir üniversitesi de bu sahtekara konuşma yaptırmış.bu kadar dangalaklık olmaz.

o zaman toplayın bütün düzenbazları hepsine seminer yaptırtın.
  • böyle göte böyle yarrak. ülkemizin hakettiği, tam dişimize göre karakter. sağolsun varolsun.

nasıl olsa bu ülkede utanma diye bir şey yok artık. at yalanı, sik inananı.
  • profesyonel kolpacı
  • şu yazının sonundaki bonus görsele bakılırsa 4 gün sonra doğum günü. kendisine anlaşılan doğum günü hediyesi olarak bir deliğe saklanıp yok olmayı dileme hediyesi vermeye karar vermiş. doğum günün şimdiden kutlu olsun hacker_by_cihan.
  • lamer şahsiyet.
  • ingilizcesi olmadan bişeyleri hacklediğini söyleyen kişi.ailecek gülüyoruz kendisine hackerlıktan çok stand-up ile ilgilensin.
hesabın var mı? giriş yap