şükela:  tümü | bugün
  • şu an itibariyle gerçekleşmiştir. iki tane moderatör kılıklı hükümet yalakası karşısında iyi de dayanmıştır.

link eklenecektir.
  • bunlar gazeteci değil, insan hiç değil.
    adam 15 temmuz devam ederken yanınızda yer almış. sonra eleştirince mi fetö'cü oldu?

yalamakla bir şey olduklarını sanıyorlar.
    ikisi de soytarı.

edit: link
  • adamcağız tane tane, bilal'e anlatır gibi söylüyor. verdiği örnek de gayet net, şık. anlamamak için aptal olmak bile mazeret değil. ama anlamıyorlar arkadaş. ben de bunu anlayamıyorum.

diyor ki, ben cerrahım, sen de hastasın. seni ameliyat etmem için bana güvendin, yetki verdin. ben de sen narkoz aldıktan sonra, ameliyatı bir kasaba devrettim. sen halksın, ben iktidar, kasap da fetö dediğin şey. sen ameliyat oldun ve sakat kaldın. bana ameliyat etmem için verdiğin yetki haktır, meşrudur ama benim işi kasaba devretmem gayrı meşru, aramızdaki ilişki de batıl bir ilişkidir. batıl olan sen değil, cerrah ve kasap arasında yapılan gayrı meşru anlaşmadır.

ya bu kadar açık seçik anlatılıyor daha hala, "sen millete batıl dedin, milletin oy verdiği iktidara batıl dedin" bilmem ne diye konuşuyorlar.

cihangir islam açısından israf edilmiş zamandır.
  • toparlanırken "sizin hakikat ile işiniz yok, sizin derdiniz başka" sözü malum medyanın zoruna gitmişmidir. yok canım, hak, hakikat bu kelimeleri unutalı çok olmuştur.

sunucu kişiside o gün işim gereği sosyal medyadan halkı bilinçlendiriyordum diyor ya, sosyal medya hesabı o gün korumalı. utanmıyor ki! he utanma duygusunu da kaybedeli epey olmuş.

sunucunun yalanı
  • ''ben engizisyona çıkmam'' diyerek cihangir islam tarafından gerçekleştirilmiş doğru bir harekettir.resmen adamı tvde iftira yağmuruna tuttular.programı terkettikten sonra 1 saat daha yayına devam edip cihangir islamı fetöcü ilan etmeleri ise tam bir ahlaksızlık.utanma,ar da yok adamlarda.

akit tv spikerinin* ''burada soruları ben sorarım'' demesi de unutulmaması gereken bir ayrıntıdır.heriflerde ki kafaya bak ya.mahkeme mi lan burası?