• güneşlide metronun yanında, deri fabrikasından okul olan, televizyonlara çıkmak için yapmadığı şebeklik kalmayan geleceğin kültür koleji olmayı hedefleyen,* bol tikky mekanı okul .. *
  • bir deri fabrikasından ne kadar güzel bir eğitim kurumu yapılabilecegini bizlere gosteren,ders zamanı dersini,eglence zamanı da eglencesini ögrencilerine yasatarak onlara okulu sevdirebilen ve ne ilginctir ki sanki okul bunyesindeki tum calısanlarla ögrencilerin bir aile gibi rahat oldugu,8 sene önceki mezunlarının bile her yıl ziyaret edip özlem giderdigi guzide okulumm....
  • 2001 yılında mezun olduğumda; tijen yavuz, elanur aydın,ismet öztürk ve cezmi aksoylu gibi efsane hocaları barındıran fabrikadan bozma ki bu sebeple 20metre eninde koridorları vardır, izzet usta spesyalli mutfağı olan boyle sempatik mütevazi bir okuldu..bi de kuafor vardı..sanılanın aksine cihangirde degil güneşlidedir.
  • 10 haziran 2005 cuma günü mezun olduğum,icinde her tur insan oldugu icin unutulmaz anıların ister istemez olustugu,ne kadar degerli bir yer oldugunu dısarıdakilerin ya da okuyan ogrencilerinin degil,mezunlarının farkedip ozledigi okul,okulum...
  • hocanin zoruyla ders saatinde okulun icindeki berbere goturulerek traş edildigim, sosyal faaliyetleriyle kendini asmis, super bir konferans salonuna sahip guzel ama ilginc okul.
  • 1996 yılında ilkokula başladığım ve 2 öğretim yılı okuduğum okul. ayrılmamın ardından tam 15 sene geçmiş, sabah kalktım beynimde cihangir'in marşı dönüyor. bilmem hala okutulup edilir mi..

"mi re mi fa çalışmaktan korkmayın,
    size özel cihangir okulları"