şükela:  tümü | bugün soru sor
 • land rover, borusan oto gibi sponsorlukları kapıp da youtuber olması şaşırtıyor ilkin insanı... milyon takipçisi olan youtuber'lar dahi böyle sağlam sponsorlar bulamazken, cihan beyin böyle köklü sponsorlarla yola çıkmış olması hayli enteresan.

  gelelim cihan beye. cihan bey, feminen tavırları olan, kırıta kırıta konuşan, olmadık yerde aşırı volümlü kahkahalar patlatan, takılar takıştıran, salım salım salınan bi bey. lgbti mensubu olmasına saygım sonsuz lakin müthiş abartılı ve yapmacık üslübu, bi süre sonra rahatsız edici olabiliyor. hoş durmuyor çünkü. yakışmıyor. kerimcan durmaz gibi ultra bakımlı ve yakışıklı biri de değil. kırtasiyeci hamza abi tipli biri en nihayetinde.

  youtube kanalını takibe değer bulduğumu da söylemeliyim peşinen. vloglarını beğeniyorum. eli kolu da nasıl uzunsa artık, herkesle de kanka. youtube kanalında şu güne dek konuk ettiği isimler şöyle; kerimcan durmaz, özge ulusoy, demet akalın, fatih ürek, soner sarıkabadayı, murat dalkılıç, hakan akkaya, ebru şancı, deniz akkaya, aslışah alkoçlar, selin ciğerci, berk atan, hakan akkaya... 10195 abonesi ve 15 videosu bulunan kanalın linkini de bırakıyorum hemen aşağıya;

  https://www.youtube.com/…l/uc-gd6ennm801k6sn_diwdfw
 • ismi gibi olan youtuber.

  rihanna çakması cihan'dan cihanna.

  kerimcan durmaz'la olan videosuna bakayım dedim, öncekilere bakma gereği bile görmemiştim. fakat olmadı. 20 dakikamı vermiş olduğum video boş, boş oğlu boş.

  yukarıdaki yazarın da söylediği gibi, lgbt mensubu olmasından mütevellit, oradan oraya oradan oraya derken bir kısım ünlü ile irtibat kurabilmiş kişidir. ki en yakın olduğu isim kerimcan desek zaten diğerleri iş bile değildir.

  sponsorluk mevzusu da buna dayanır. cihan'a değil, çevresine sponsor firmalar.

  böyle giderse hiçbir yere varamayacak derecede boş bir kanaldır.

  firmalara da daha dolu ve kaliteli kanallara sponsor olacak aklı tavsiye ederim.