• adamda 80'lerin türk filmlerindeki ikinci adam tipi var resmen. hani şu iyi kalpli ama esas kızı hiç elde edemeyenlerden.
  • ben bu adamı bizim teknik direktör sanıyordum. lan bizim teknik direktörün adı neydi? herkes galatasaray'a sallıyor, bizim maçla ilgili bir şey oldu sandım. o kadar koptuk ki takımdan.

akhisar'la eskişehir'in maçından nasıl galatasaray suçlu çıktı anlamadım.
  • cene yapısı itibariyle hakan $ukur ile o senelerde cok buyuk arkada$lık kurmu$ biriydi. galatasaray'a kar$ıyaka'dan transfer olmu$tu buyuk umutlarla. libero saci diye tabir edilen saclara sahipti kendisi, yıllara meydan okudu hic kestirmedi o sacları.
  • galatasaray'ın şampiyonlar ligindeki ilk golünü kaydeden futbolcudur.
  • takım arkadaşları ya da yakın arkadaşlarının " hadi abi bırak artık futbolu " demesine alışmıştı ama, geçen hafta gencçerbirliği'nin başında çıkan reinhard stumpf'un '' sen hala oynuyor musun '' demesiyle auta çıktı ve jubileye bir adım daha yaklaştı. çok güzel insan. gönül ister 59 yaşına kadar stoper oynasın.
  • sadettin saran'a da benziyor, erdal çelik'e de benziyor, erdal keser'e de benziyor, cihat arslan'a da biraz benziyor..
  • 1-0 öndeyken 20. dakikada 10 kişi kalan takımında önce 50. dakikada takımı ileriye taşıyabilecek tek isim olan elvis manu'yu çıkarıp ön libero aldı, sonra kendisi tribüne gönderildi. 60 dakikada da regattin'i çıkarıp sağ bek aldı. bu kadar yaslanmanın sonucunda gümbür gümbür bastıran rize 3 tane attı.

bi bitmedi şu türk futbolunda gol lazımsa sahaya forvet doldurmak, kırmızı görünce ilerden adam çıkarıp defans alıp skora yatma hastalığı. çok forvet çok gol, çok defans iyi savunma anlamına gelmiyor arkadaş işte.
  • aha bu da özet 4.07de başlıyor pozisyon. öncelikle peşin soru.pozisyonda pres yapan eskişehirli topu kapıp gol atsa acaba eskişehir aaa oyuncumuz sakattı o bilerek topu aksihara verdi pardon hakem abi,pardon cihat hoca gel buyur gol at der miydi?

gün itibariyle mal turnusoludur. pozisyona baktığımızda(lig tv özeti üzerinden) akhisar futbolcusu sağ taraftan uzun oynuyor ve topu uzaklaştırıyor eskişehirli oyuncu. akabinde uzaklaşan top bir başka eskişehirliye geliyor ve o da havaya dikiyor topu rakip yarı saha yönünde. (madem sakatsın dön taca at topu rakip yarı sahaya atmak nedir?) devamında aksiharlı oyuncudayken top hoca durduruyor oyunu. top aksihar yarı sahasının ortasında oyun durduğunda. eskişehirli adam tedavi olurken hakem topu aksihar yarısahasında tekrar akhisara veriyor. devamında top uzun atılıyor ve gol geliyor.

eeee şimdi bu pozisyonda fair play centilmenlik beklenen nokta ne? dünyanın neresinde olursa olsun sakatlanan oyuncu rakip yarısahaya top mu atıyor. en kötü top ayağına gelince durdurup elini kaldırırsın ve kendini yere bırakırsın. normalinde de taca atarsın. sen topu rakibe atıyorsun sonra topu geri istiyorsun e oldu başka derdin.

bir fenerli bir beşiktaşlı holigana bakmayın. artık nasıl bir kuyruk acıları varsa direk akıllarına galatasaray gelmiş.
  • yerden göğe kadar haklıdır. vakit geçirmek için yerde yat, sonra takım halinde kenara su içmeye git sonra golü yiyince ouuuv. eskişehir'in küme düşmesini istemem ama cihat arslan'a saldıran zihniyetin küme düşmesini isterim.
hesabın var mı? giriş yap