şükela:  tümü | bugün
  • milli eğitim bakanımızın açıklaması...

yeni müfredattta cihat öğretilcek ve diyor ki "dinimizde var. rahatsız olmayın..."
  • (bkz: ben cihat müslümanıyım)

kurtuluş savaşı'nın cihat ruhuyla kazanıldığını bilmeyen cahiller bu sözü de beğenmez. google'a "atatürk cihat" yazın bari. türk milleti savaşçı bir millettir. cihat yüzyıllardır bu milletin ayakta kalmasını, yaşamasını ve bugünlere gelmesini sağlayan en önemli özelliktir. akp düşmanlığı yapmak için bu milletin değerlerini unutturamazsınız.
  • facetime da var mı?

tanım: meb açıklaması.
  • kendisi ne duruyor peki!
    defolup cihat edebilir.
    tutmayalım biz.

yazık bu eğitim sisteminin haline, arkadan gelen tertemiz nesillere!
    hepsi ileride işidci, boko haramcı, ösocu falan olur artık!

gün geçtikçe iğreniyorum bu ülkenin boktan sistemlerinden.
  • tamam kardes beni öldürebilirsin. ayipsin ya. saygi duyuyorum. ne de olsa dininizde var.
  • tükiye cumhuriyetinin "öteki" insanlarından başlamak lazım cihat etmeye...

neticede; 50 milyon haricindeki 30 milyon az bir güruh değil...

düşmana gerek yok, biz birbirimize yeteriz...
  • --- spoiler ---
    evrim: lisede biyoloji dersinde "hayatın başlangıcı ve evrim" konu başlığı altında öğrencilere bilgiler öğretilirken, evrim artık öğretilmeyecek. evrim yerine "canlılar ve çevre" dersinde "genetik değişim" üzerinden öğrencilere genetikte süreklilik başlığı altında bilgiler öğretilecek.

felsefe: felsefe'de ders başlıkları azaltıldı. derste anlatılan "varlık, ahlak, sanat, din" konu başlıkları kaldırıldı. 15 temmuz darbe girişimi felsefe dersinde alt başlık altında öğretilecek. alt başlık olarak: çağdaş felsefe
    --- spoiler ---

6 ay önceki kaynak
  • eğitimde müfredata giren ışid, pkk, pyd, cihad gibi sikimsonik şeylerin savunulduğu durum...
    diyor ki sayın bakan:

--- spoiler ---

çağın gereği, ferdin ve toplumun ihtiyaçları doğrultusunda müfredatı yeniledik. müfredat, öğretmen, öğrenci ve velilerin görüşleri alınarak yenilendi.
    --- spoiler ---

bizim millete bilim, sanat ne gerek? ver arapların pisliğini bokun içine iyice batalım...