şükela:  tümü | bugün
  • reelde de var olan kadınlar arası rekabetten doğan bolluğun sözlük uyarlaması. hatunların anlam verilemeyen huylarından birisi.

şu an sürekli yastık sikmece. durum malum. ama hep ilk olanı zordur. bunun bilincine varacak kadar yaşadım.

eli yüzü düzgün bir kız kapatsam şurdan, paketlesem...gerisi çorap söküğü gibi gelecek. tek yapılması gereken, gelen özel mesajlara işte yok efenim x ile yürütemedik, çok sevdim ama anlamadı gibi cool mesajlar yazıp meme seçmek.

kızlar merak edecek. x gibi güzel bir yazar, bu çocuğa verdiyse kesin bu adamda büyülü bir şeyler var diyecek. oysa yok. yarrak var sadece bende.

şu ilk karıyı kandırmak zor. imaj kötü. yılmadan devam edeceğim. süreklilik çok önemli. en azından memeye ulaşma çabam bile alkışı hakediyor. kısmet artık.
  • hadi sen bir bok yedin bu başlığı açtın, ben ne bok yemeye girdim okudum ?
  • hadi diyelim sen bi bok yedin bu başlığı açtın diğer yazar da bi bok yedi entry girdi başlığı upladı ben ne bok yemeye okuyup entry girdim?
  • hadi diyelim bi bok yedin bu başlığı açtın, diğer yazar da bi bok yiyip girdi okudu, diğeri de baktı buradan mizah çıkar bi bok yiyip devam ettirdi, peki ben ne bok yemeye şu an bu entry'yi giriyorum.