• ülkemin kimi bölgelerinde, kimi zaman rastladığım komik bir kartvizittir. bu kartvizitte; “sizi gördüm çok beğendim, hastanızım, benimle arkadaş olur musunuz, beni kabul eder misiniz”” benzeri bi açıklama bölümünün altından alt tarafta koparılabilecek şekilde hazırlanmış “ewet” ve “hayır” bölümleri wardır, hatun kişi cewabını kopararak [!], kart sahibine ulaştırır... işe yarıodur ki, her yerde we milyonlarca war bu kartlardan.
  • kimi kartlar daha esnek olup "düşünmek istiyorum" diye bi bölüm de içermektedirler.
  • zamanında bu acınası yöntemle karı kız peşine düşen yaratıklar zaman içinde evrim geçirerek bugün icq moronları diye bildiğimiz canlı türünü oluşturmuşlardır.
  • dünya üzerinde sadece türkiye matbaalarında basılan ve bu ülkenin abazan moron kesimi tarafından koruma altına alındığı için nesli bi türlü tükeneyemen bir kağıt/kartvizit modeli.
  • aptal yurdum gencligi tarafindan bir donem coklukla kullanilmaya calisilan, nereden edindiklerini hic bilemedigim, bu fikri ilk olarak kimin ortaya attigini ise bilmek istemedigim kagit
  • herzaman "matbaada coğalttıracak kadar dağıtıyorsa önüne gelene teklif ediyordur bu ayı" diye düşünemeyecek embesil kızlarda binde bir ihtimal işe yarayabilir gibi. kullarıp da başarıya ulaşmış kişiden ziyade bu teklife olumlu cevap vereni tanımak isterdim.
  • ya cikarsa diye uzun süre beklemiş ve sonunda şansınızı kendiniz yaratmaya karar vermişsinizdir. kağıt, kalem, maket bıçağı gibi malzemelerle elde* hazırlanır. üzerine büyük puntolarla mega kupondur yazmayı unutmayın. fazla seçenek bırakmayın, sadece evet seçeneği yeterli. iade kabul edilmez, alınan mal değiştirilmez de yazarsanız bir evlenme teklifidir.
  • hayır___________|_______________evet |
    ----------------------|---------------------------- |

__________merhaba güzel kız____________
    güzelliğini gördüğüm ilk andan beri hayranınım
    aşk için yaratılmış sevimli bir melek gibisin.
    seninle tanışmak istiyorum. kabul edersen
    kartın evet kısmını, kabul etmezsen hayır
    kısmını yırtıp iade ediniz.

------------------------------------------------------|
    _________düşünmek istiyorum____________ |
  • red cevabı aldığında ısrarla yeniden teklif eden "süleyman winzip" in bu sayede epey ekmek yediği icat.
hesabın var mı? giriş yap