*

• orta ogretım yıllarının bır guzel tatlı su sporuydu çıkmak ve çıkma teklif etmek.epi topu bir film izleyip üstüne mc donalds dan big mac menu yemekten öteye gidemeyecek bu ultra gereksiz aktivite için vakit ve enerji kaybeden yaşıtım insanları görür üzülürdüm.
    havalarından da geçilmezdi eşşek sıpalarının.anlatırlardı ballandıra ballandıra...
    "abi filmden sonra mek e gittik, sonra biraz yürüdük sahilde kayalıkların oraya gittik denizde taş sektirdik sonra geç oldu eve dönmesi gerekti otobüs durağına bıraktım"

e ben ne anladım ki şimdi bundan? benle gitsen o sinemaya daha fazla eğlenmeyecek miydin? sinemadan sonra petek bufeye gidip daha ucuza karnını doyurmayacak mıydın? hem iki de street fighter atardık ya da ne biliyim bilardo oynardık, eve de erkenden dönmezdik giderdik bize pirates oynardık.değdi mi elin götü boklu kızının gerzek muhabbetini sineye çekip sırf çıkıyorum demek uğreuna yaptığın harcamaya zamana emeğe?
    değmedi.
    hadi yıkıl şimdi.
  • muhabbeti gectiginde birilerinin direk degistirmeye calistigi, yas ve bedenden bagimsiz, kelime manasi-kullanimamaci ile bunyedeki sivi pratik zeka miktari ile ters orantili olan, seksten bahsetmek icinde erken oldugunu ima eden bir kelime/eylem. gerceklestirenler icin arkadan salak yada moron yakistirilmasi yapildigini cok duydum, cok katildim, cok guldum.
  • herhangi bir alt bölgeden, o bölgenin üst(yüksek) bölümlerine doğru ilerlemek.
  • (bkz: girmek)
  • (bkz: kat çıkmak)
  • evden disari cikip karsi cinsiyle gezmek,tozmak olayindan tureyip kisalarak bu hale geldigini dusundugum, ilk kim nerde ne amacla sarfetti diye merak ettigim, kullanmakta herhangi bir mallik veya sakinca gormedigim sozcuk.
    -sen o kizla cikiyo musun?
    -evet cikiyorum/hayir cikmiyorum.
  • (bkz: beraber olmak)
  • yanlış anlaşıldığında saçma maabvedler yaratan gereksiz bir sözcük...
    kız ve erkek bir kafede oturmaktadırlar, erkek sonunda tüm cesaretini toplar ve sorar: "çıkalım mı?"
    k: tamam hadi çıkalım, sıkılmaya başlamıştım zaten. (toplanmaya başlar)
    e: noldu? gidiyo muyuz?
    k: e çıkalım dedin ya...
    e: ha evet doğru...
    (bkz: hüsran)
  • genellikle karşı cinsten biriyle buluşmak. akabinde yemek yiyip dolaştıktan sonra sevişmek.
hesabın var mı? giriş yap