şükela:  tümü | bugün
  • bile bile lades olmanin ogrenci versiyonudur.elinizde onlarca sayfa fotokopi sorular olur yinede sınavda cevaplayamazsiniz.
  • son güne kadar çalışmadığınız kazık sınava girmeden önce bu bahsi geçen sorular alınıp bir güzel hatmedilmek suretiyle hücrelere derinlemesine nüfuz ettirilir. bir günlük çalışmaya göre sonuç genelde oldukça iyidir.
  • yokluğunda tıp fakültesi okumanın neredeyse imkansız olacağı pek çok öğrenci için büyük bilgi kaynağı
  • "cus lan artik,herif ayni sorulari sorcak diil ya" diye,bu sorular haricinde herseye calisilir..hoca ayni sorulari sorar...

(bkz: salak olmak)
  • genelde cevap beklenmeden arka arkaya sorulan rayından çıkmış sorular da bu gruptan beslenmektedir :

- sen trapeze çıktın mı ?
    - st. tropez'e çıktın mı ?
  • tıp fakültesi öğrencisinin ekmeğidir, suyudur, sınavda görülünce yaşanan mutluluk kelimelerle tarif edilebilir cinsten değildir..
    ayrıca falanca hoca çıkmış soruyomuş çalışmaya gerek yok muhabbetleri de döner bol bol, eğer tıp fakültesinde öğretim görevlisiyseniz sevilmenin tek yolu çıkmış soru sormaktan geçer, ben bir senede bunu gördüm bunu öğrendim..
  • tarih tekerrürden ibarettir tezini çürüten sorular. ee çıkmış soruların tekrar çıkması sezen ablanın deyimiyle eskindendiiii çok eskiden.. yıllar geçtikçe kurumların öğrenciye geçirme potansiyeli arttığından soruların çıkmış olması bi' daha çıkabileceği anlamına gelmiyor maalesef.. hee o soru çıktıysa geç abi bi' daha sormazlar ona çalışma diğerine bak muhabbetine neden olan sorulardır.
  • dersi gecmek icin calisilmasi gereken sorulardir.
  • özellikle ösym'nin ve açıköğretim'in yaptığı sınavlar için olmazsa olmaz sorulardır.