şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • nicklerimizi birleştirerek birtakım planlara giriştiğimiz sözlük yazarı. çikolata ve kurabiye; eh bunlar kahvesiz olur mu, olmaz.
  • en son kedilerimizi kertip, dünür bile olmuştuk. sonra yaptığımız çok gizli toplantılarla ankara' nın dünyanın en güzel şehri olduğunu ve bunu tüm insanlığa yayma misyonu edindiğimize karar vermiştik. tam birlikte dünyayı ele geçirecekken, bi de yalıkavaktan bodrumlu çıktık. artık beraber değil dünyayı, uzay boşluğunu bile ele geçirebiliriz.

not: bağırma bana behzat bağırmaa!
  • bu yazarın behzat amirle bir ilgisi olduğunu düşünmekteyim fena halde. hayırdır işallah.
  • menemeni çok seviyor. pek güzel yemek yiyor. dinliyor, anlatıyor ve zaman su gibi akıp gidiyor.
  • cikolata ve kahve hastasi badim.* krema'yi severmi sormadim daha.
  • hakkında yazılanları okuyunca, bu kadar becerikli olduğunu bana niye söylemediğini anlamadığım gizemli badim.
    kendisine derbiden dolayı bir borcum var galiba ama önce özgeçmişlerimizi takas etmeyi teklif ediyorum, borcu sonra hallederiz*
  • canını yidiğim badim. hoşsohbet insan. ailecek severek takip ediyoruz.
  • futbol ve gençlerbirliği'ne bir ilgisi var sanırım. ankaralı olabilir kendisi. hemşeri olabiliriz yani. olmayabiliriz de. bir de benim gibi terazi burcundansa, çok fena ikilemlere gark olabiliriz diye düşündürem yazar.
  • (#74956847)

umarım okuyorsundur burayı.