• özellikle bu günlerde başa alıp alıp dinlediğim şarkı. halk düşmanı pezevengin teki her allahın günü çıkıp bar bar bağrıyor, her şey hakkında saçma sapan konuşuyor. kulaklarımı kapıyorum sesi kulaklarımda çınlıyor pezevengin! delircem allahım diyorum bazen ama sonra bu şarkıyı dinliyorum.

çıldırmıycam ulan! sana inat çıldırmıycam!

not: halk düşmanı pezevenk dediğim bizim bakkal. mahalleyi inletiyor her allahın günü. niye böyle yapıyor anlamıyoruz. bakkal yönetiyor sonuçta, ülke değil.

kendimi tutucam
    çooook sabırlı olucam!!!
  • acil durumlarda imdada yetişen 1 dakika 56 saniyelik bir antidepresan. çok kısa olduğu için insanın 85 kere dinleyesi geliyor. biz arsızlar için uzun versiyonunu talep ediyorum. teşekkürler.

edit: herkes parça parça yazmış sözleri. işte tamamı:

uzun uzun zaman sonra
    ben de geldim bir noktaya
    bu noktadan aşağısı
    uçurumun başlangıcı

kendimi tutucam
    çok sabırlı olucam
    ne yapıp edip sonunda
    ben çıldırmıcam, çıldırmıcam

biraz lustral biraz da damla
    antidepresanla kol kola
    kış kış cinler yallah
    düzlüğe çıkar bu yollar, inşallah

çıldırmıcam, çıldırmıcam
  • bağıra çağıra söylemek istiyoruz!
  • 3 ekim izmir konserlerinde öylesine çıldırarak söylediler ki bu şarkıyı, bateristleri oturduğu yerden düşecek sanmıştım ki ilerleyen şarkılardan birinde gerçekten de yere düştü. çıldırmışlar, çıldırtıyorlar!
  • loopa alınıp saatlerce dinlenebilecek mükemmel bir büyük ev ablukada eseri.
    ikinci nakaratında "kış kış cinler yallah" kısmı ise kemal sunal gibi gülümsetiyor.

biraz lustral biraz da damla*
    anti depresanla kol kola
    kış kış cinler yallah
    düzlüğe çıkar bu yollar inşallah;
    çıldırmıcam, çıldırmıcam, çıldırmıcam çıldırmıııcaamm

(bkz: hastasıyım)
  • bu mükemmel parçanın tek eksiği çok kısa olması herhalde, tam moda giriyorsun bitiyor şarkı.
  • "kendimi tutucam
    çok sabırlı olucam" kısmı, bir insanın kendi kendine söyleyebileceği en komik, en mantıklı şey, ayrıca şarkı sizi ele geçirsin istemiyorsanız dikkatli kullanmalı, öyle kaptırıp gitmemelisiniz. uzun dinlemeler sonucu insan çıldırabilir, ara sıra birkaç doz almak, sürekli dinlemekten evla'dır efendim.
  • güzel ve manidar olan şarkıdır, her insan muhakkak bir zamanlar çıldıracak gibi olmuştur.
  • büyük ev ablukada şarkısı. akustik versiyonu daha mı güzel ne.
    [http://www.dailymotion.com/…ldirmicam-akustik_music http://www.dailymotion.com/…ldirmicam-akustik_music]
  • bildigin lustral reklami yapmislar sarkida. hap icmeden de mutsuzlugu yenebilirlerdi oysaki. neyse evet dinledikten sonra bagiriyor cidden "çıldırmıcam" diye. konser versiyonu da guzel, akustigi de.
hesabın var mı? giriş yap