• mine tugay'ın oynayacağı dizi.
  • ismi bana model şarkısıymış gibi gelen yeni başlayacak dizi.
  • pazarlarda satılan çileklerden buram buram yayılıyorsa aldanmayın, fake o koku. bu işi yapan birinci ağızdan duyduğuma göre sprey sıkıyorlarmış tezgahın etrafına. bu sayede plastikten hallice çilekler köy çileği gibi kokuyormuş. kapış kapış satılıyormuş.
  • güzel değildir.
  • yine orta direk ağzı yüzü güzel bi kızla zengin erkeği bir araya getirirken gelişen olaylar dizisi.

10-14 yaş grubu kız çocuklarının evde "yeaa annaa çilek kokusuğ vaar açar mısaan" nidaları vesilesiyle ortalama reyting sağlayacak saçmalık.

kalitesiz oyunculuk.
    kalitesiz kurgu.
    bomboş senaryo.

bıktık arkadaş yeter. yıldık.
  • meyve isimlerinden dizi adı bulma modasının yeni örneğidir. ana tema bile değiştirilmemiş, o derece. (bkz: kiraz mevsimi)
  • fragmanini bile izlemeye tahammül edemedim. dizinin kendisi nasil bir rezalet düşünmek istemiyorum.
    yaz sezonun en kötü yanı bu türü belli olmayan diziler.azalarak bitsinler.
  • şu ana kadar benden geçer not alamamış dizi. konuşmalar çok antipatik. kız da oğlan da müsamerede gibi oynuyorlar.

edit: bir o aslı mıdır nedir habire gıcık diyor inanılmaz saçma. ben şahsen sevmediğim adama öyle asılmam. kız resmen kur yapıyor saçma. daha şimdiden sevgili gibi kavga edip trip atıyorlar. hiç gerçekçi değil.
  • bütün dizlerde klişeler olur kabul ama bu dizi baştan aşağı klişelerle dolu.kısacası; sonu olmayan dizilerden biri daha.
hesabın var mı? giriş yap