şükela:  tümü | bugün
 • kadıköy altıyolun muhtemelen en mahsun yolu. kuşsdili ve söğütlüçeşme caddeleri arasındadır. pek uğrayanı, soranı olmaz. tarifini altıyol'u bilmeyen birisine yapmak hem zor hem kolaydır. boğanın* kıçı bakmaktadır bu şirin isimli sokağa. ama tabii bu tarif her zaman duruma uygun düşmez.

  vişne ve karadut sokaklarını dik keser.
 • üzerinde her daim işporta pazarının kurulu olduğu sokaktır, zaten en ucu salı pazarına dayanır.

  edit : türk telekom binasının soğutucuları ve jenaratörlerinin kurumları yüzünden çok pis görünümlü dar ve ışıksız bir sokaktır. insanın içi daralır
 • kadıköy koşuyolu mahallesinde bir sokaktır. dinlenç caddesi üzerinden girişi vardır, oto kuaförlerinin arasından giren bu sokak dik bir yokuşla ibrahim ağa caddesine çıkar. şu anda bina kalitesi çok yüksek olmasada değer kazanan bir bölgededir. sabit sokak bu sokağı dik keser

  istanbul büyük şehir belediyesi'nin 13.10.2011 tarih ve 2256 karar numarası ile aldığı karar doğrultusunda adı vakıf sokak olarak değiştirilmiştir. bu gereksiz değişiklikten ötürü teşekkürler ibb !
 • kadıköy içerenköy mahallesinde bir sokaktır. meriç sokakı fulya sokaka bağlar. içerenköy oto sanayi sitesinin arka kapısının çıkışıdır
 • kadıköy caddebostan mahallesinde bir sokaktır. caddebostan plaj yolu üzerinde "friends cafe bar"ın yanında girer ogün sokakla kesişerek sona erer

  istanbul büyük şehir belediyesi'nin 13.10.2011 tarih ve 2256 karar numarası ile aldığı karar doğrultusunda adı kiraz sokak olarak değiştirilmiştir. bu gereksiz değişiklikten ötürü teşekkürler ibb !
 • kadıköy merdivenköy mahallesinde bir sokaktır. doktor ergin caddesinden başlar, yıldız sokak, gökhan sokak, orkide sokak, yavuzlar sokak ve leyla sokaklarla kesişir. çimen sokakta sona erer

  istanbul büyük şehir belediyesi'nin 13.10.2011 tarih ve 2256 karar numarası ile aldığı karar doğrultusunda adı hasat sokak olarak değiştirilmiştir. bu gereksiz değişiklikten ötürü teşekkürler ibb !
 • caddebostan'da bulunanı çıkmaz sokaktır ayrıca. ama sadece araçlara çımaz sokaktır zira yaya olarak sokağın sonunda, sol tarafta bulunan evin bahçesinden geçerek diğer tarafa geçebilirsiniz.
 • öncelikle (bkz: #8043234)
  artık ismi değişip, "vakıf sokak" halini almış canımın içi sokağımdır. domino's'tan yediğim bedava pizzaları saymazsak bana bir hayrı olmamıştır, aksine yeni isminden de nefret etmişimdir.
  hayır nereden çıkardılar bu sokak isimlerini değiştirme işini anlamış değilim. 30 yıldır oturduğumuz apartmanımızın numarasına kadar değişti. çok mutsuzum sözlük. :(
 • kadıköy belediyesinin zerre ilgilenmediği, sanki kadıköyde değil de, hindistandaymış gibi gözüken, kokan sokak. sokakta bulunan tekstil üstüne çalışan dükkanlar terör estiriyor. normal bir insanın orada yaşaması, sağlıklı olarak, güvenli olarak barınması imkansıza yakın. çöplerini apartmanların kapılarına dökmeler, mankenleri apartman kapılarının girişine koymalar, apartmana gelip girene küfür etmeler vs. şikayet ediyorsun, zabıta geliyor, iki dakika esnafla konuşuyor, sonra sizi arıyorlar, ceza kestik, uyardık vs. e peki hala aynı şey oluyor, düzelme olmadı ki diyorsunuz, yapabileceğimiz bu cevabı alıyorsunuz. aradan bir süre geçiyor, sizin şikayet ettiğinizi nasılsa iyi bilen esnaftan tehditler almaya başlıyorsunuz. bunu belediyeye bildirdiğiniz zaman, bu adli bir mesele, polise başvurun cevabı alıyorsunuz. kardeşim, senin memurun, senin bilmemne müdürlüğün işini yapmadığı için ben bu adamla çatışıyorum, sorun polis değil ki dediğimizde, elimizden gelen bu cevabını alıyorsunuz. adamlar da belediyenin bu ben karışmam tavrından güç alarak gayet rahat bir şekilde aynı hareketlere devam ediyorlar. küfür, hakaret, gizli açık tehdit, oturmak, yaşamak imkansız hale geliyor. bir de bunun geceleri türkü bar meselesi var, çevredeki türkü barların ses yalıtımı yok, olmadığı gibi sigara yasağı nedeniyle nisan, mayıs ayından, ekim ayına kadar yağmursuz her gece ses sistemlerini sokağa taşıyorlar, hafta içleri 1 -2 , haftasonları allah ne verdiyse 4-5 e kadar sokak patlayan anfi sesleriyle inliyor. zabıtayı arıyorsun, geliyor, ölçüm yapmak lazım vs diyorlar, ceza yazdık diyorlar, bir gece sonra zabıta önlerinden geçerken aynı gürültü devam ediyor. adamlarla konuşmaya çalışıyorsun, üstüne gelmeler, biz buradayız, sen git lafları, hakaretler gırla gitsin. hayır madem bu iş böyle, orayı oturmaya kapatın, şehir eşkiyaları takılsınlar.
 • insanliga cok faydali bir sokaktir. ne mango, zara, bershka vs. bandinda pahalidir, ne de sagda solda gordugumuz ucuz ama kalitesiz, sekilsiz seyler satan butikler gibidir. cilek sokak, hem ucuzdur hem de guzel seyler bulabilirsiniz giyecek. aldiginiz 30 liralik elbise mango rafinda olsa en az 70 tl'dir.

  ilk kez gidildikten sonra su zamana kadar neden kesfetmedim diye dusunulur, uzunulur, sonra oradan 40 tl'lik topshop bir pantolon denenir, kendine gelinir.