şükela:  tümü | bugün
  • heyo heyo heyo diye anıran bediş'in ağzına kürekle vurma isteği.
  • jenerikteki şarkının tamamına hakimim.
  • bediş'in ucu bucağı olmayan hayalleri, oktay'a bakışı ve "heyo heyo heyo!" diyişi.
  • dede liseli kızlara mı yürüyordu ben mi yanlış hatırlıyorum ?
  • okulun beden eğitimi hocasına aşık müdire hanım.
  • lisede motor ehliyeti alınıyormuş.
  • mükünün seksiligi.
  • gençlerin izlediği bu dizide bediş'in başı belaya girince bir bölümde kendi kendine "sıçtık!" demesi aklımda yer etmiş. bediş o kelimeyi kullandığı için ahlakımız bozulmadı. dizide necmi dede pipo içerdi, sansürlenmezdi.

mesela pazar akşamı sinema tv'de yüzüklerin efendisi vardı, kafalar kesiliyor falan kan gövdeyi götürüyor ama adamlar filmdeki pipoyu sansürlemişler. pipo da upuzun bir şey, ekranın yarısı buğulu. neymiş , gençler tütün ürünlerine özenmesinmiş. he, çocuk her gün kıyamet gibi vahşet haberi izlesin, filmlerde kan gövdeyi götürsün, dizilerde kadın erkek ilişkileri iğrenç bir çıkar ilişkisi temeli üzerine kurulsun, herkes birbirinin kuyusunu kazsın ama biz bazı kelimeleri ve tütün ürünlerini sansürleyeleyerek gençlerimizin geleceğini kurtaralım. bizi bu hale getirenlerin aklını skeyim.

kısacası çılgın bediş, bana sansür denen salaklığın henüz memlekete uğramadığı son zamanları hatırlatıyor.
  • banu ve ikiye ayırdığı saçları.

anneme saçlarımı iki örgü değil de banu saçı yapar mısın derdim hep..
  • saaavaaaaş.

bunu banu’nun sesiyle okuyanlar fav. *