şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yonetmenligini faruk aksoyun yaptigi, cekimleri tamamlanmis turk filmi. 2007 de vizyonda olacakmis efendim.

  kadro,

  hande ataizi
  tuba ünsal
  mehmet aslan
  cüneyt arkın
  mustafa topaloğlu
  pakize suda
  yağmur atacan
  alp kırşan
  seçkin piriler
  okan karacan
  simge tertemiz
  duygu çetinkaya

  http://www.sinematurk.com/film.php?18004
 • kendi sitesinde filmden kareler olarak verilmiş resimler arasında böyle bir resme ver vermenin prim yaptıracağına inanan insanların filmi.

  http://www.cilgindersane.com/img/galeri/03_b.jpg

  başka kullanacak malzemesi olmadığı fikrini de uyandıran sanat eseri.

  http://www.cilgindersane.com/
 • diziden bozma sinema filmleri silsilesinin yeni bir örneğidir. dizi derken ortalama yerli diziler kastedilmiştir. filmin bütçesinin oyunculara harcandığı, bu nedenle de filmin kendisinden pek bişi beklenmemesi gerektiği hemen farkedilebilmektedir.
 • şimdi, aşağıdaki türden kupürler bir filmin sitesinin "basında" bölümüne niçin konulur?

  "çılgın dershane'de skandal bitmiyor
  antalya'da çekilen çılgın dershane filminin oyuncuları skandal üstüne skandal yaratıyor... yeni sevgilisiyle plajda öpüşürken yakalanan hande ataizi'nden sonra okan karacan da diskoda tanıştığı rus'a parayla aşk teklif edince dayak yedi."
  http://www.cilgindersane.com/basin_html/08.htm

  filmin sitesine bir bakın, filmin basında nasıl yankı bulduğuyla ilgili tek bir kupüre rastlamayacaksınız. ne var mesela? oyuncu kadınlardan biri, sette profesyonelce davranılmadığını beyan etmiş. bir filmin sitesinde bu mu yayınlanır?

  sefalet diz boyu.

  (ayrıca filmin adı "çılgın dersane." aradaki "h" yok yani.)
 • yamulmuyorsam 26 ocak tarihinde vizyona girecek film. büyük ihtimalle başarıya ulaşacak, yani "doldururuz bir sürü güzel kadını, 2-3 spekülasyon, ohh millet akar valla" mantığındaki "millet" kısmını (filmin hedef kitlesi oluyor bu) salonlara çekmesi yüksek ihtimal..
 • cüneyt arkın gibi yıllardır o seminer benim bu seminer senin memleketi dolaşarak gençleri uyuşturucu ve kötü alışkanlıklardan koruma temalı konuşmalar yapan, bunun yanında gençlere kültür dejenerasyonuna kapılmamaları yönünde mesajlar vermeyi de unutmayan bir şahsın o filmde ne aradığını bana hiç kimse açıklayamaz. sırf bu sebeple lost kadar kafa yorduğum filmdir.
 • ilköğretim ve lise öğrencilerinin sömestr tatillerinde sinemaya akmaları için yapılmış faruk aksoy filmi.
 • türk sinema tarihinin en kötü filmi belki de.
 • belki degil, acik ara turk sinema tarihinin en kotu filmi. birbirine baglanmayan konular, sacma sapan sahneler, yerlerde surunen oyunculuklar... izleyenler birbiriyle konusmaya basliyor bir noktadan sonra, bazilari da sinir bozuklugundan guluyorlar.

  simge tertemiz'in bacaklari bile yetmemis kurtarmaya..
 • günümüz türkiyesi'nde gençlerin halini çok iyi resmeden ve gösteren bir film. işte yozlaşan yurdum gencinin traji komik kareleri. ve tabii bunu sinema diye yutturmaya çalışan yönetmenin kurnazlığı...hepsi bu filmde.