• şu rezil olayı beğene tiktok seviciler var burada, sözlük üye alımı sınavla olmalı .
  • harika bir pr çalışması . öyle herkesin harcı degil insanları karşında dans ettirmek . bizim insanımız sever böyle seküler eğlenceli tipleri . özgürlüğü ve eğlenceyi ateşliyorlar .
  • sarki dans ve kareografi adama aitmis. helal olsun . takdir etmek lazim. bu adama laf soyleyenler nasil bir dunyada yasiyorlar acaba. roportajda kendisi de diyor zaten dondurma bahane diye. eglence icin gidiyor insanlar. bu adam ayni kareografi ile pazarda limon satsa yine fenomen olur. hedefi dubaide dukkan acmakmis. zaten dubai basta olmak uzere sarkisi butun ortadoguda patlamis. allah yolunu acik etsin.
  • müthiş bir hayran kitlesi yakalamış olan dondurmacı. tur şirketleri bile antalya'da seferler düzenlemeye başlamış kendisine.
  • hedef kitlesi ülkedeki araplar...
    bizim milletimiz de arada kaynayıp araplaşacak böyle işte..

çok değil şu an 3-4 yaşında olan çocuklarımız böyle arapça şarkılar falan söyleyip bu kültürle ergenliklerini geçirecekler..
    2+1 evler varaktan geçilmeyecek, ağır ağır parfümler kokacaklar... kızlarımız tırnaklarını hugo'daki cadınınkiler gibi yapacak...

geçmiş olsun.
    ente mente ya habibi
  • denk geldi bir kaç videosunu izledim , karşısındakiler daha güzel dans ediyor...
  • dün cüneyt özdemir sayesinde haberdar olup instagramına baktığım kişi.

anladığım kadarıyla karşısında dans eden kadınlar, özel olarak giyinip süslenip geliyor ve bir nevi sosyal medyada kendi pr'larını yapıyorlar. yoksa bunun başka bir açıklaması olacağını düşünmüyorum.
  • 2 hafta önce tesadüfen önünden geçtim, dondurma alan pek kimse yoktu ama önünde rahat 50 kişi falan vardı. ben de baktım ne var acaba diye, bu adam ve yanında birisi daha dans ediyorlardı, herkes de kameraya çekiyordu. anlam veremeden uzaklastim.
    millet bir şekilde tutturmuş gidiyor, ne diyelim kolay gelsin.
  • kimdir, nedir bilmezdim. tatilde oğlum şarkıyı duyunca zıplamaya başladı, sonra da dondurma istedi. kalabalığı yarıp hepimize iki top dondurma koydurduk, ücretini ne yaptıysak veremedik. oğlumu çok da güzel sevdi, bizlerle sohbet etti. dans felan da etmedik oysa ki :)
  • kimden pr desteği aldıysa helal olsun
hesabın var mı? giriş yap