şükela:  tümü | bugün
  • 8. nesil yazar
  • (bkz: çüklü)
  • şu saatte beni fena güldürmüştür kendisi.

sözlüğün en faideli şeysi olan duyudan geliyor:

soru: "arkadaslar sarkının melodisi asagı yukarı sole dıttt dıtdıtdıt dıdııtt dıt dırıdııııt dıtdıdı dıtdırıdııııtt.. ve içinde melodies filan die kelimeler geçiyo bu sarkıyı bilen varsa lutfen solesin cıldırıcam artık bu sarkıyı bi türlü bulmıyorum:(:(" (nick belirtmiyorum)

cilgin fantezilerin adami ndan cevap: "arkadaşım, bu tanımla bu şarkıyı burda bulursan bana haber ver götümü açıp cama yapıştıracağım."

nicki ile uyumlu, şakacı bir arkadaşmış.
  • kendisiyle kurumlar hakkında bir muhabbetimiz oldu ve nerdeyse hepsinde aynı fikirde olduğumuzu anladık. ayrıca niki cinsel bir çağrışım uyandırsıysa sizde, o sizin manyaklığınız kusura bakmayın. *
  • olm sakın nickine aldanıp "ikinci bir author vakası mı acaba !!" diye düşünmeyin, valla üzerinize nazlı ılıcak'ı salarım.
  • dün gece, bodrum - kule bar'da yanıma yaklaşıp "pollyanna?" diyen genç arkadaş -o kalabalıkta nasıl tanıdı daha önceden bir tanışıklığımız olmamasına rağmen, takdir ettim kendisini-. totalde beş sözlükçü olarak ayaküstü mini bir zirve gerçekleştirdik. bu da böyle bir anımız oldu.

not: umarım doğru nick vermişsindir de başkasının başlığının altına yazmıyorumdur.
  • müstakbel endüstri mühendisi. geleceğin işsizi yani.
  • strateji oyunlarında eski kulağı kesiklerden.
  • zirveye*davet etmek amacıyla üşenmeden zibilyon tane insana mesaj atmış anti-üşengeç(veya boş vakti çok) yazar.
  • beklediğimizden az katılım olmasına aldırmadan zirve organize etmeye devam etmesi gereken yazar arkadaşımız. kendisinin zirvede de ısrarla belirttiği üzere nickinin herhangi bir cinsel mesajı yoktur, tamamen senaryo yazmaya meyilli bir insan olmasından böyle bir nick seçmiştir. tabii erkek egemen bir zirve olduğundan bize öyle söylemiş de olabilir ama bu ihtimali düşünmek istemiyorum. ayrıca verdiği sözleri de tutan, unutmayan bir yazardır anladığım kadarıyla. bu özelliğini de takdir ediyoruz mütemadiyen.