299 entry daha
  • bastırılıp bastırılıp patlıyorlar, sonra tutabilene aşkolsun
  • ne güzel dans ediyor lan işte hatun dedirten durumdur, siz de dans edin dans iyidir
  • başörtüsü dediğimiz şey "ben islamı kabul ettim, uyum sağladım, artık kimliğim budur" demektir ve bunu başörtü takarak dillendirmeden söylemektir. sanane bananeciler s.ktirip gidebilir. rezil bir olay. hakkıyla başörtüsünü takıp inancını yaşayan kadınların da hakkına girmiştir. çünkü böyle rezil insanlar yüzünden onlara da genelleme yapılıyor.
    ayrıca başörtüsü takan bir insanın girdiği ortamı da sorgulaması gerekiyor. zorla kapandıysa da açılabilir. videodaki yengemizin yaşı da çocuk değil artık. şu dönemde zorla kapanma hikayesini çok az duyuyorum ki onlar da açılıyor zaten, onlara saygı duyuyorum.
  • yahu tamam anladık türban din ilişkisi, twerk falan. tezat durumlar. ama bir sorum var. bundan sanane lan andaval. ne yapacan yani. sana giren çıkan ne.
  • normalde hangi batakta debelenirse debelensin bana ne diyerek geçmek gerekir.

ama başörtüsünün primini, mağdur edebiyatını ve kazanımlarını elde edip, aynı zamanda gerçekten allah için başörtüsü takan ve başörtüsüne uygun hayat yaşayan insanların da imajını sarsıp böyle mide bulandırıcı hallere düşerseniz insanlar gelir sizi yerden yere vurur. bunu anlamak gerekir. kimse de bana ne demez

tanım: estetikten, zarafetten yoksun riyakar bir kaşarın mide bulandırıcı halleri
  • bazı kadınlar saçkıran vb saç dökülmesine sebebiyet veren hastalıklardan dolayı başörtüsü takabiliyor. sıkça rastlanan bir durumdur bu yüzden hemen giydirmeyin.
  • herkesin günahı sevabı kendine. böyle konularda yorum yapmak çok ayıp.
  • genelleme yapan örnekler çok tehlikelidir. davranış biçimlerimiz politik durumunuzu yansıtır kabul. kendine sosyalist diyen bir kadının twerk yapması da kendi camiasında hoş karşılanmaz, kendini arzu nesnesi yapması da ideolojisine terstir. muhafazakar için de öyle. ez cümle bunlar popüler kültüre kurban gitmis insanlardır, o kadar. hepsi de aynı manupulatif, provakatif yöntemlerle yonetilen ideolojisiz insanlar.
    ülkenin ortalaması da söylediği ile yaptığı birbirine ters bu gariplerdir. otekelestirmeyin, bir ideolojinin insanlarını, fikirlerini genelleme içine alarak twerk ile çürütmeye çalışarak komik olmayın. fikirlerle carpisin.

not: muhafazakar değilim.
  • belki bir gaflete düşmüştür diyip 1. linktekini nötr izlemeye çalıştım. ama 2,3,4 … belki daha niceleri vardır. kadının imanını inancını sorgulamak bana düşmez ama buradaki başörtüsü kullanım amacının artık tamamen dikkat çekmek olduğunu düşünüyorum. buradaki başörtüsü kullanım motivasyonu için şöyle bir benzetme yapmak isterim: birine bir hediye aldığımızda hediye paketli veririz. daha çok heyecan olsun, içindeki şey kıymete binsin diye…
  • örtüsü mörtüsü beni siklemez ama şu ekşide ki çoğu kadından daha seksi.
191 entry daha
hesabın var mı? giriş yap