şükela:  tümü | bugün
  • dikkat cekici yazar adayi.

pesin edit: tanidikca entrynin altini doldurmak umidiyle.
  • yazar yapılması gereken çaylak.

edit: çaylakların, çaylaklar ya da yazarlarla mesajlaşabilmesini istemektedir.

edit 2: kendisini bir entry'imi favorileyen kişilere bakarken fark ettim. o zaman, geriye doğru yazdığı tüm entry'leri okudum. gördüğüm içindekileri dışarıya dökmek isteyen ve bunun için; kimi zaman depresif, kimi zaman sitemkar, kimi zaman eğlenceli, kimi zaman geçmişe özlem, kimi zaman geçmişinden kurtulmak isteyen türlerde yazılar yazan, çokça neşeli olmaya çalışan, özünde buruk bir insandı okuduklarıma göre.

oylanmak, onaylanmak değil bana göre amacı. içindekileri dışarı vurmak isteyen, kafasını kuyuya sokmuş bağıra bağıra içindekileri boşaltan birisi. size ne? neden rahatsız oluyorsunuz? belki hayal ettiği şeyleri yazıyor hiç olmayan? belki yazdığı şeyleri hiç yaşamamış da olabilir. burası onun kendi beyaz kağıdı. boyar karalar. gerçekten harun abi'dir belki. "adım okşan seninki ne?" diyerek abaza kovalayıp kafa bulacaktır birileriyle. size ne? yazdıklarını beğenmemek hakkın. peki hakaret etmek niye?

insanlar birey olarak başkasının bireysel alanına girmedikçe özgürdür. bireysel alanına girmediği sürece; karşısındaki kişiye bireysel alanındaki hal ve hareketlerinden dolayı küfür etmek özgürlük müdür? hak mıdır?

hakkında başlatılan kampanyaya gelince, gülün geçin. ya da olmaz deyin geçin. yazıları beş para etmez deyin geçin. ama içinizdeki pislikleri başka yere kusun. burası onun kuyusu.

edit 3: sosyal medya lincine uğrayan “insan”. ama unutmayın, köpekler istedi diye atlar ölmez.
  • olmuş bu, yapın bunu dediğim.
  • eqle beni pls .)
  • cumhurbaşkanı olsam khk ile yazar yapacağım çaylaktır. sözlüğün en kafa kadınıdır.

not: meme
  • takip ettiğim tek caylaktir.
    tuttugu fav yağmurundan gayet memnunum. o yazsin biz okuruz. okumak icin yazar olmasina gerek yok. ama ah bir yeşilimi yaksa... bir yaksa o yeşili. *

sözlükte yürüdüğüm tek kadındır kendisi ayrica. yani inşallah kadındır. bir harun abi vakasi olmasin allah'im.*
  • yazdıklarının yarısı beşiktaş yarısı kadınlık olunca dikkat çeken çaylak. sözlük erkeklerinin neden baştacı ettiğini anlamak zor değil, yalnız yazar olduğunda ilk sizi satar benden söylemesi*
  • başlığı açılınca merak edip profiline girdiğimde gördüğüme inanamadım. bu şahsın birçok girisini favorilere eklemişim ama hiçbir giriden haberim yok!

şifremi bi şekilde kırıp kendi girilerini mi favlıyor çözemedim. gerçekten çok ilginç.
  • tipik attention whore yazar adayıdır.

gençler heveslenmeyin son 10-15 entrysine baktım çer çöp.
    moderasyon halen dikkat ediyorsa tanım da olmadığı için entryler kabul edilmeyecektir.

mesaj fasilitesinden yürümek ve olası zigişler başka bahara....

edit: osbirci gençler, diğer başlıkta tanıyan birinin yazdığı bilgiye göre çocuğu falan varmış.. yani japon filmlerindeki gibi 18 lik küfürbaz seksi çıtır hayalleriniz çöpe...
    haa milf fantaaazisi olanlarınız varsa yürümeye devam...