şükela:  tümü | bugün
  • geçenlerde bir gün, mahalle arası berberine girmem, traş olmamla keşfettiğim ürün...

cilt şapı, berberimin dediğine göre açıkta bırakıldığında çabuk eriyen bi malzeme. dolayısıyla iyi saklanması lazım gelmekteymiş...traştan sonra biraz ıslatıp yüzünüzde gezdiriyorsunuz. hemen kuruduğundan rahatsızlık vermedi - yüzde biraz beklettikten sonra yıkanınca sorun yok.

ciltte hafif bi gerginlik hissi vermesi güzel, yalapşap ve kaygan değil.
    bu güne kadar kullandığım en ucuz (2013 itibariyle 2 lira) ve en faydalı cilt bakım ürünü.
  • anne denen tuhaf kadının bana son hediyesi. bu kadın bana habire böyle acayip şeyler alır. sonra hayatta kullanmayacağım o şeyi yüzünde öyle bir "kızım bunu kullanırsa dünyanın en mutlu insanı olacak ve bunu ona ben aldım" ifadesiyle verir ki almak zorunda kalırsın. şimdi biri bana bunun ne işe yaradığını söyleyebilir mi allah aşkına? çünkü annemin bu soruya tek cevabı "çok yararlı bir şeymiş." :/
  • mucize varsa o benim için cilt şapıdır.
    sivilce, cilt lekesi ve siyah nokta tedavisinde çok etkilidir. çocukluğumdan beri cildimle ilgili sorunlarla uğraşıyorum, bir aydır gerçekten rahat bir nefes aldım. ne sivilce var, ne de yara. teşekkürler cilt şapı, gerçekten minnettarım sana.