şükela:  tümü | bugün
  • iticidir, sıkıcıdır. bunun nasıl öğrenildiğine dair bir fikrim yok ancak, sayıları günümüzde hızla azalmaktadır.
  • 'herkes doğuştan, içgüdüsel olarak, cilve yapmayı bilir mi?' sorusunu aklıma düşüren tamlama. (bkz: tabula rasa)
  • yapamadığım bir olay kendisi naz cilve hiç birşey beceremem dümdüz bir insanım doğru düzgün çiftetelli de oynayamam mesela ama konumuz bu değil
  • cilve yapamayan kadın ancak bir yere kadar çekilir, azıcık kadınlığınızı kullanın, çekinmeyin yazar hanımlar.

bir de her ortamda her erkeğe cilve yapan kadın vardır. onu görünce koşa koşa uzaklaşmak gerekir.
  • bana göre bir eksikliktir. biz erkeklerin çoğu cilveden hoşlanırız ancak ota boka da cilve yapanı sevmeyiz. burada bir standart olduğunda tadından yenmez bu hadise. naz/işve/cilve heyecan verir. hastasıyız.
  • çiçek almayı bilmeyen adamlar, cilve yapmayı bilin diye tavsiye veriyor. nelere kaldık ey allah'ım!
  • yüksek limitli kredi kartı sallayın önünde, hemen başlar cilve yapmaya.
  • hayli boldur.
    ülkede kadın kalmadı, hemen hepsi nefes alıp verebilmek için erkeğe dönüştü. lanlı, aabili konuşmalar sokaklarda kavga edip, birbirine racon kesmeler. yani erkeğe dair ne davranış varsa taklit etmeye başladılar.
    e şimdi işve cilve ararsan onu ancak travestilerde bulursun. çünkü onlar erkek taklidi değil, kadın taklidi yapıyor.
  • (bkz: #80188099)

ortadoğu zihniyeti içerisinde hayatta kalabilmek için maskülenleşme zorunluluğu konusunda sayfalarca yazasım geldi şuan ama bir yandan da o kadar laf anlatasım yok ki anlatamam.

bu konuda bir iki kelam duymak isteyenler feyza altun'un "ben bir kadınım!" ismindeki ted konuşmasını dinleyebilirler.

aramaya üşenenler için link bırakıyorum link

(bkz: yakışıklı prenslerin dünyasında kötü cadı olmak)
  • canı istemiyordur, her kadın cilve yapmayı bilir değecek birisi varsa tabi.