şükela:  tümü | bugün
  • düşünme özürlü yazar. düşünme 'özürlü' derken hakaret anlamında değil.
  • şu entry'yi copy paste ile çalıp laf sokma çabasındaki çifte kavrulmuş geri zekalı yazarlara dert olmuştur.
  • (#68668874) numaralı entry'sinde verdiği sözü yerine getirmesi gereken yazar. ee ne demişler; büyük lokma ye, büyük şişe söyleme. *

entry'nin silinme ihtimaline karşı ekran görüntüsü.
  • 1 litrelik marmara demiş bir de hahaha. saat 10'u geçtiği için bulması zor olabilir ama yarın capsini bekliyorum. fenerle iddiaya girilmez.
  • uzun zamandir nick altima bakmiyordum ki bu embesil benim nick altima "kufur etmeden sorumlu ana yarrak baskani" gibi bi seyler zirvalamis. bak bana kufur ediyor diyen adam bu bi de??

he ettigim kufurlere baktim hep tahrik etmis. comar'indan tut, siz annenizi bile satarsiniz araplara demis. az bile kufur etmis bu beyinsiz'e bence. gel alayim pacani asagi dedim ona bile gotu yememis. anca klavye delikanliligi yapmis özürlü bana.

not: engelle gec, tahrik eder caninizi sikar.
  • heavy kürtçü. engelle, rahat et.
  • türk taklidi yapan kürt faşisti yazar. boyuna türk halkına ırkçı ve nefret söylemlerini kusup kusup sonuna da 'ben de türk'üm' yazıyor. bence tam bir ruh hastası.

haziran ayında patlayan türklerin başına gelen en kötü olay nedir başlığında “moğol barbarlarından devletçilik ve sömürü ve işgal öğrenip bunu da tarihlerinde sanki kendieri yapmış gibi sunup orda burda ırkçılık taslamaları.” gibisinden saçma sapan bir entry girmiş. özürlüdür diye düşündüğüm için özelden onun dünya görüşünü aydınlatmak ve ülkeye birazcık katkım olmak gayesiyle ona moğol ve türk tarihi hakkında anektodlar yazdım.

ardından arkadaş bana cevaben şu mesajı gönderdi. türklüğüne vurgu yaptıktan sonra deminden beri “moğol barbarlarından devletçilik ve sömürü ve işgal öğrenip bunu da tarihlerinde sanki kendieri yapmış gibi sunup orda burda ırkçılık taslamaları.” diye sayıklayan bu genç arkadaşımız duvara tosladığını anlayınca'' ee canım okuduğum moğol tarihine göre belki senin dediğin gibidir ben hatalı olabilirim'' dedikten sonra türkleri kast ederek ''barbar orta asya at hırsızı topluluklarının anadoluyu yağlamaları devam ettirdiklerini reddedebilir misin?'' diye bir karşı soru yöneltti. ben de barbarlığın ne anlama geldiğini tarihte kimlere barbar dendiğini ve bunların günümüzdeki torunlarının kim olduğuna dair şu ve şu yazıları gönderdim. olmayan tarih ve ekonomi bilgileriyle caka satmaya çalışan bu parmak çocuk daha sonra bana cevap göndermedi ve konu kapandı gitti.

derken aradan aylar geçti ve bugünkü malum başlık olan kürtlerin göç ettiği şehirlerin iflah olmaması başlığı atağa kalktı. tam olarak şöyle bir entry ile karşılaştım (bkz: #70053616)

ben de birazcık can sıkıntısından 'naber la at hırsızı?' diye özelden mesaj attım. sonra bir baktım ki ben bu ufaklıkla daha önceden konuşmuşum ve bu bizim parmak çocuk cimator'tan başkası değilmiş. hala türk halkına küfür edip sonuna da 'ataları bilmem nereden göç etmiş yörükspor' deme vazifesini sürdürüyor.

eğer provakatörsen yapacak bir şey yok. insanlık öğrenmek için artık çok geç. ama eğer bunlar gerçek düşüncelerin ise psikolojik rahatsızlıkların var demektir ve avuç avuç türk bokunu mideye indirmekten başka bir tedavi yolun yok maalesef.

konulu entry için (bkz: kürtlerin göç ettiği şehirlerin iflah olmaması/@dede korkut paradoksu)
  • bir avuç türk bokunu mideye indirmek...

bir üstteki entrydeki orospu çocukluğu nedir nasıl olunur dersleri var. misal adam kendi milletini eleştiren herkesi kürt arap fars yapmakta beis görmüyor. köylüsüne bok yediren faşizmi savunup, şehrine gelen kürt köylüsünden şikayetçi oluyor. misal o kadar alçak o kadar haysiyetsiz o kadar karaktersiz bir insanın ancak düşebileceği seviyede 'türk görünümlü kürt' faşizminde onlarca satır saçmalamaktan imtina etmiyor.

bak sayın orospu çocuğu at hırsızı tipli. sikerim dünyadaki ne kadar arkasına savunduğunuz ırkçı, milliyetçi popülist tavırlarınızı. senin ne sikim olduğun inan umrumda değil. bir gün adamsan gel antaya'nın manavgat ilçesinin tilkiler köyüne, adama anasından çıktığı yere kadar nasıl yörükmüşüz gösterilir.
  • türküm ama tedavi oluyorum ekolünü * sözlükte sürdüren bir yoğunlaştırma evi mahsulü.

onların cenahta sık kullanılan bir söz var, kulağına küpe olsun.

(bkz: aslını inkar eden haramzadedir)
  • çok fena duygusal histeriler yaşayan yazar. öyle ki 'türk boku ye' lafıma içerleyip benim bacımı kürtlere siktirtmekten bir an bile imtina etmiyor. gerçekten çok demokrat ve bir o kadar da toplumsal ekolojik.

yahu ben kimseyi türkleri eleştirdiği için fars arap ya da kürt yapmıyorum. öyle bir ifadem de yok. ama sen 'binlerce yıllık roma, antik helen, hitit, asur, sümer uygarlığının anasını sikmekle kalmayıp, üzerine suçu yaşadığı yerden göçe zorladığı millete atmaya kalkması gülünç. hele ki `mübadeleyle göç edip gelen sarı saçlı mavi gözle kırma türk yazar kardeşlerimizin`... ' ile başlayan cümleler kusmaktan geri kalmıyorsun. (bkz: #70053616). eleştiri var eleştiri var. türk toplumunu gel sabaha kadar eleştirelim. ama senin yaptığın hakaret. hakaret ettiğin yetmezmiş gibi kimin türk kimin kırma olduğuna karar verecek kadar kendini haiz görebiliyorsun. hem de bunu yaparken kendini türkmüş gibi gösterip türklere ver allah ver allah ver yaparsan karşında anti-faşist tepkiler görmeyi de göze alacaksın. ulan hem 'kırma' nedir allah kahretmesin sen nasıl bir insansın ya. insanların evliliklerini hayvanlardaki çiftleşme ile nasıl eşdeğer tutabiliyorsun?
    gerçekten mide bulandırıcı aşağılık bir faşistsin. slavlar helenler falanlar filanlar yüzyıllar içinde türklere asimile oldularsa bu benim ya da senin 'kırma' diye tabir ettiğin insanların suçu mu? osmanlı da mı türkleştirme politikası güdüyordu? şu dünyada senin tabirinle kırma olmayan kaç millet var göstersene?

normalde insanların nick altına gelip onların posasını çıkarmaktan hiç hoşlanmam. ama faşizmle müzakere değil mücadele edilir. eğer faşizmi görmezden gelirsen o virüs büyür büyür ve kocaman olur ve en sonunda onulmaz sonuçlar doğurabilir. tıpkı feto gibi.

özelden tacizlerine devam eden bu faşisti ifşa edeceğim. orta anadolu insanına ve göçmenlere karşı ırkçı pisliklerini kusan bu arkadaş sözlüğün selameti için atılmalı ve acilen tedavi altına alınmalıdır. tedavi usulunu söylemiştim

https://i.hizliresim.com/nw6jvn.png

https://i.hizliresim.com/prwnr8.png

https://i.hizliresim.com/5qlgrd.png

https://i.hizliresim.com/6xv979.png

ver arsızlığın tavan yapması: https://i.hizliresim.com/zebzak.png

ben de bu parmak çocuğa küfrettiğim için atılmayı göze alıyorum. bir anlamda kendi kendimi de ifşa etmiş durumdayım. ancak bir faşist uçurulacaksa ben kendimi feda etmeye hazırım. yeter ki sözlükte şu sapkınlara prim verilmesin.

normalde ''eserinle gurur duy ssg'' gibi saçma sapan söz öbeklerinden nefret ederdim ama sanırım şimdi tam zamanı:

eserinle gurur duy ssg.

dipçe: konuyu orta anadolu kürtlerine bağlamamın sebebi de bu arkadaşın orta anadolu köy gezilerinde önünde köylülerin zoofili hareketlerde bulunmaları ve parmak çocuğumuzun 'milletinin dürüst (...) olduğunu sanıyorsun' ile bitirmesi idi. ben de iyi de kardeşim orta anadolu da çok geniş bir kürt diasporası olduğunu belirttim ve columbia üniversitesi'nden kürt bilim insanı mehrdad r. izady'nin hazırladığı kürtlerin etnik dağılımı haritasını gönderdim: http://gulf2000.columbia.edu/…on_in_mid_east_lg.png

zoofili, pedofili ve diğer cinsel saldırıların türkü kürdü yoktur. ben cinsel saldırı yapan bir türkü heder edebilecekken sen sırf kürt diye örtbas edebilecek ve savunabilecek tıynete sahip bir ırkçısın.

aramızdaki fark tam olarak bu.