şükela:  tümü | bugün
  • düşünme özürlü yazar. düşünme 'özürlü' derken hakaret anlamında değil.
  • (#68668874) numaralı entry'sinde verdiği sözü yerine getirmesi gereken yazar. ee ne demişler; büyük lokma ye, büyük şişe söyleme. *

entry'nin silinme ihtimaline karşı ekran görüntüsü.
  • 1 litrelik marmara demiş bir de hahaha. saat 10'u geçtiği için bulması zor olabilir ama yarın capsini bekliyorum. fenerle iddiaya girilmez.
  • uzun zamandir nick altima bakmiyordum ki bu embesil benim nick altima "kufur etmeden sorumlu ana yarrak baskani" gibi bi seyler zirvalamis. bak bana kufur ediyor diyen adam bu bi de??

he ettigim kufurlere baktim hep tahrik etmis. comar'indan tut, siz annenizi bile satarsiniz araplara demis. az bile kufur etmis bu beyinsiz'e bence. gel alayim pacani asagi dedim ona bile gotu yememis. anca klavye delikanliligi yapmis özürlü bana.

not: engelle gec, tahrik eder caninizi sikar.
  • heavy kürtçü. engelle, rahat et.
  • tam bir beyinsiz ergen. bekleme yapma engelle.
  • tanımadığı adamlara nesaj yoluyla küfür eden bir yavşak. başına bir şey gelmeden bu huyundan vazgeçse iyi olur. allah korusun.
  • hakkında dava açılan yazar. ohhh içimin yağları eridi bakalım mahkemede de klavyede yaptığı gibi türkler'e hakaret edip kürt milliyetçiliği yapacak mı yoksa ataları gibi benim annem türk mi diyecek.

edit: bir kaç arkadaş dediki bizde davaya müdahil olmak istiyoruz. bu konuda ne yapacağınızı ben bilmiyorum hukukçu arkadaşlara sorun benim bilgim yok.