şükela:  tümü | bugün
  • cimbom değildir o , cimbom olsa duramazsın..
  • bir galatasaray taraftarı olarak yeneceğimizi pek düşünmüyorum.

ha oldu da yendik... o gün akşam iş yerini basarım.... çünkü o akşam birimimde ne kadar koyu fenerli varsa aynı nöbetteler... sabaha kadar onlara hayatı zindan eder, bir yandan da işi aksatmalarına izin vermeden bildiğin mobbingin sınırlarını zorlar, sabah iş çıkışı mesaim başlayacakken de izin alır gider yatarım... 3 gün boyunca bunlar aynı nöbette olacaklarından 3 gün boyunca aynı işlemi tekrarlarım *

evet.
  • ben torunumu omzuma alıp annesigile götürürüm maçtan sonra herhalde

not: çocuğum yok
  • elon musk mars a adam gönderecek siz hala fenerbahçe yi ne zaman yeneriz derdindesiniz , memleketçe aklımız ya topa yada göte çalışıyor.
  • maçtan sonra keyifli birşeyler içerim.

bir yandan da önce fikstüre bakarım
    sonra da fenerbahçedeki kaosu keyifle izlerim;
    - rıdvanın suratının kırmızı-mor renk kartelasına dönüşü
    - tvdeki diğer fb yorumcuların ağlaması
    - aziz yıldırımın maç sonu açıklamaları, sağa sola tehdit savurup, bahane uydurup saçmalaması
    - twitterdaki ali koç destekçileri vs azizin lejyonerleri atışmaları
    - samandıra'daki öfkeli kalabalığın otobüsü tekmeleyip küfür etmesi
    - samandıra'daki öfkeli kalabalığın tesisten çıkış yapan oyıncuların arabalarını durdurup "are you player ? " ve "are you big player?" eleştirisinde bulunması

sonra yatar uyurum

edit: imla
  • katı body diyetimi bir ögünlügüne bozar hayvan gibi turuncu pringles yer, buz gibi 6-7 tane efes icerim.

sonra aziz basganın kongrede cok zor duruma düsecegi aklıma gelir ve icimi hüzün kaplar. ibrahim pasa gibi arafta kalırım aq.
  • ntvspor açar izlerim sadece. tamam seneler olmuş yenemiyoruz da olay yapmak onları yüceltir sadece.
  • her sene bu sene yeneceğiz bu sene yeneceğiz demekten sıkıldım, olmuyor bu kadar basit adamları en en iyi olduğumuz dönemde yenememişiz. yaş olmuş 27 en son yendiğimiz maçı hatırlayamıyorum artık öyle bir ruh haline geldim ki öğrenilmiş çaresizlik içindeyim oynamasak ne biliyim 3-0 hükmen yenik sayılmak daha cazip geliyor. olur da yenersek ne mi yaparım şuan hayal kuramıyorum şaka şaka çıplak vatandaş da ki gibi çırıl çıplak koşarım sokakda
  • yataktan kalkıp işeyip geri yatmak.
    (bkz: rüya görmek)