şükela:  tümü | bugün
 • şule çet için iğrenç ve alçakça bir twitter paylaşımı yapan ön insandır kendisi. paylaşımın linkini aşağıya bırakıyorum. twitter hesabı olmayanlar için durumun özetini geçeyim; #şuleçetiçinadalet hashtag'ine "amma tatava yaptınız intihar etmiş bir vip escort için :)" şeklinde rezil bir tweet yazmıştır. bu namussuzu her yerde afişe edin lütfen.
  link: https://mobile.twitter.com/…tus/1128606934913953792
  lütfen takım muhabbeti yapmayın, böyle bir alçağa sahip çıkacak galatasaray taraftarı tanımıyorum.
  ekleme: silip kaçarsa diye adettendir;
  https://eksiup.com/p/c798817xjt3f
 • belli ki sadece provakasyon amacıyla açılmış bir hesap ve atılmış tweet... benzerlerini de bekliyoruz 5 gün içerisinde... umarım 5 gün sonra azalarak biterler ve her şey çok güzel olur...

  tanım: makyavelist bir manyağın fake hesaptan attığı tweet...
 • aldığı her nefeste oksijeni ziyan eden twitter kullanıcısıdır.

  lanet siteye her girişimde sinirlerim bozuluyor. ingilizce'yken ne güzeldi, direkt fotoğraf bile yüklenmezdi eskiler bilir. son halleri, insanların fikirlerini -düşünce sıçmıklarını- üslupsuzca beyan ettiği troll yuvası oldu sırf bu mahlukları şikayet etmek için hesabı kapamıyorum sözlük.

  ayrıca (bkz: spam)
 • orospu çocuğu diyerek orospulara hakaret etmeyin lütfen....
  bunu yazan biyolojik yığıntıdır, şans eseri hayat bulmuştur... bokunda boğularak ölür umarım!
 • kesinlikle şikayet edilmesi gereken bir insanımsı.

  hala yazdıklarını savunup, kendisine tweet atanlara arsızca laf yetiştiriyor. böyle aşağılık insanlardan gerçekten tiksiniyorum. eğer birileri linç yiyecekse böyle insanlar olmalı ama başlığa kimse yazmamış bile maşallah.

  şunları . okuyup kayıtsız kalabiliyorsanız hiçbir şey demiyorum.

  yazabildiğim her başlığa yazdım bu aşağılığı. hakkında şikayette bulundum. sosyal medyada da hesabı şikayet ettim. yine de içim soğumuyor.