• amacı acaba ne olabilir ki bu kızın diye düşününce, para yemek gibi mantıklı bir sonuç ortaya çıkıyor.
    "bu adam cimri bana para yedirmez"
  • şu sevginizi gösterirken cimri davranmayın bakın o adam nasıl bonkör davranıyor.
  • "bonkör erkekler de sana bayılıyor aq karısı" şeklinde cevaplar duymaya hazırlıklı olmalıdır.
  • (bkz: para yemek)
  • erkeğin görevi her anlamda kadını doyurmak olduğundan haklı olan kızdır.
    bunun yanında kadın da erkeğe olan görevlerini kusursuz yerine getirmeye çalışmalıdır ki sorun yaşanmasın :/

haa ama kızlar yine de ekonomik bağımsızlığınızı ilan edin ki cimrinin birine denk gelirseniz paranızı konuşturursunuz bırakın o cimri pislik de ne yaparsa yapsın :/
  • telefonuyla oynarken, bir yudum alıp bıraktığı içeceği, bir kaşık yiyip bıraktığı yemeğin ödemesini bekleyen kızdır.
  • cimri insan sevmem ile cimri erkek sevmem arasındaki farkı anlayamayacak kadar duyarlı! sığırları barındıran sözlüğün başlıklarından biri
  • biri de benim iyi mi, hatta cimri erkek sevmemekle kalmıyor, cimri insan sevmiyorum. cimri insanlara ne saygı duyabiliyorum, ne de bu insanların etrafımda olmasına tahammül edebiliyorum. parayı hayatının merkezine koymuş, adeta parayla ısınan insanların zerre kadar değeri yok gözümde. para araçtır dostlar, ne kadar süreceğini bilmediğimiz ve zamanla yarıştığımız şu hayatta bizi mutlu edecek şeylere ulaşmamızı sağlayan bir araç sadece. ben istediğim yemeği yiyemeyeceksem, ne bileyim çok istediğim bir filme gidemeyeceksem, çok beğendiğim bir giysiyi alıp giymeyeceksem kenarda milyonlarımın olmasının hiçbir anlamı yok zira. cimrilik kötü bir huydur ve cimri erkek sevmem diyen her kız aslında "yolacak adam arıyorum, o yüzden cimri erkek sevmem" demek istemiyordur. bir kurtulun artık şu genellemelerden.
  • kendisi cimri ve erkek parası yeme düşkünüdür.bi de dışı da içi gibi çirkindir.
hesabın var mı? giriş yap