şükela:  tümü | bugün
  • şimdiye kadar bahsedilmediğine göre olmayan kadın.
  • cimri kadın yoktur, hesap ödemeyi erkeklik zanneden aptallar vardır.
  • öyleymişim efenim bir çok kişiden duydum bu "iltifatı". ama çok fazla işitince bir hakaret gibi geliyor nitekim cimri değil tutumluyumdur. önem sıram vardır kafamda. modern toplumun dayattiği, kapital sistemin vazgeçilmez gibi gösterdigi şeylere (bkz: kaliforniya sendromu) harcama yapmaktansa kendime hayallerime yatırım yapmayı tercih ederim. ben, biz tutumlular böyle iyiyiz yani.
  • kadın arkadaşlarıyla birlikte otururken hesabın tamamını onlar ödediğinde asla ikiletmeyen, ama bir kez olsun kendi ödemeyi teklif etmeyen tiptir. erkeklere aynı şeyi yapmaz ki para yiyici olarak algılanmasın.
  • nefret ettiğim kadın tipidir. bir yere gidersin yersin içersin ama iş hesabı ödemeye geldiğinde bu arkadaş trene bakar gibi bakar.

bazısı işi daha da yüzsüzlüğe vurup "öde tabi canım ne olacak ben mi ödeyeceğim bu kız halimle" bakışı atmıyorlar mı çıldırıyorum.

şu eşitlikçi feminizminiz nedense bu tip şeylerde hiç çalışmıyor sayın orospular. toplumu ataerkilliğe itip sonra da feminizm kasmanız çok sakil duruyor bilesiniz.

allahtan gittiğimiz ciğercide hesabı alman usulü ödediğimiz dilberler var da hayatı biraz olsun çekilir kılıyorlar. eksik olmasınlar.
  • harcama skalalarında erkeğin yanında ödeme yoktur. o paralarla hayallerini gerçekleştirmek isterler.
  • annemin de içinde bulunduğu topluluktur. kadından para koparabilmek için türlü türlü yalanlar uyduruyorum.