• yabancı bir sitede gördüm. eleman betonla yapılacak iş ile ilgili bir şey anlatırken kullanılacak malzemeyi üstüne basa basa söylüyordü. illa çimsa süper white olacak diyordu. en iyisi o diyordu. türkler yapmış diyordu. bayrak asasım geldi gavur ellere.
  • 7 temmuz 2017 itibariyle abd yatırımını açıklamış çimentocudur. yurtdışındaki ilk çimento üretim tesisi çimsa americas olacaktır.
  • 15 şubat 2012 tarihi itibariyle rekabet kurumunun onay vermesi halinde 5. entegre çimento fabrikasını diğer bir deyişle afyon çimentoyu bünyesine katacak firmadır

edit: and the afyon goes to çimsa demiştir rekabet kurumu

hayırlı olsun
  • büyük potansiyel gördüğün firma. yatırım tavsiyesi değildir. bedelsiz sermaye artışı yapmasını bekliyorum.
  • müthiş yetersiz ik'ya sahip şirkettir. görüşme için arayan uzman sizi hangi pozisyon için aradığını bilmez, görüşmeyi yaptığınız müdür cvnize bakmadan görüşmeye gelir, aynı sektörde çalıştığınızı duyunca şok olur, sonra olumlu olumsuz geri dönüş yapma zahmetine bile girmez. güya burası ülkenin en köklü kuruluşlarından sabancı holding şirketi. nasıl bir tomruksa bunlar, para bile yontamadı.
  • ben aliyorum düşüyor, düştükçe ben alıyorum yine düşüyor.. bir sure sonra daha da düşmez diyorum yine düşüyor ve yine alıyorum.

ytd.
  • portföyüme eklediğim şirkettir. bir miktar para daha yatırarak ortak payımı arttıracağım.

yüzde 600 bedelsiz güzel orandır.

elinizde 1 adet çimsa hisseniz var ise, sermaye arttırımı sonrası 7 adet olacaktır.
  • çimsa beklentilere paralel yılın 3. çeyreğinde kambiyo geliri ve iştirak gelirlerindeki artışın etkisiyle yıllık bazda %14 artışla 70 milyon tl net kar rakamı açıkladı. şirket yine beklentilere paralel yıllık bazda %4 büyüme ile 301 milyon tl ciro rakamı elde etti.
  • her ne kadar cok calıstırmasından yakınılsa da yaptıgı %50'ye varan zamla calısanlarının kalbinde taht kurmustur.
    herkese yaptı mı bilmiyorum bizim arkadaslara yapmıs.
  • son olarak italya'da çimento terminali almış ve uluslararası arenada yer almaya ne kadar istekli olduklarını bir kez daha göstermişlerdir.
hesabın var mı? giriş yap