şükela:  tümü | bugün
  • italyan firmalarinin muadili urunlerini gordukten sonra mallari gozumde bildigimiz mozaik dosenmis mermerin hallicesi konumuna dusen firma. ayrica dahi bir musteri temsilcisi ile aramizda soyle bir diyalog gecmisti.
    -alo ii gunner falanca hn, malzeme spesifikasyon dosyanizi aldim cok tesekkurler ancak sizden bir ricam var, bunun ingilizcesinin soft copysi var mi elinizde, isveren ihale oncesi malzemeler bir bakmak istiyor da,e-mail atmak istiyorum mumkunse..
    -soft copy? yani daha yumusak ifadelerle yazilmis hali mi demek istiyorsunuz?
  • mutfak ve banyo tezgahı olarak kullanmak istediğinizde metretülü için en az 250 doları gözden çıkarmanız gereken malzeme...ve kesinlikle çok şık.
  • %93'ü doğadaki en sert minerallerden biri olan kuvarsdan oluşur, bu sayede günlük hayatta kullanılan hiç bir asitden ve bazdan etkilenmez, çizilmez ve leke tutmaz, kendisi anti baktireyeldir, fakat ek yerlerinde anti baktariyel slikon kullanılması gerekir, normal slikonda bakteri oluşabilir.

beyaz, siyah, kırmızı ve kahve gibi renkleri bulunur, fiyatı mutfak ve banyolarda metresi 350 tl - 450 tl civarındadır.

genellikle mutfak ve banyo tezgahlarında kullanılsada banko ve zemin içinde kullanılabilir.

ölçüleri;
    30 cm x 30 cm
    60 cm x 60 cm
    180 cm x 120 cm
    305 cm x 140 cm

belenco ve caesarstone gibi muadilleride bulunur...
  • breton isimli italyan markası tarafından keşfedilen, memlekette ekseriyetle mutfak tezgahı olarak yer alan ürün. çimstone, selpak gibi dilimize yapışmıştır. ingilizcesi, oldukça temiz bir şekilde "engineered stone" dur.
  • piyasada 300-350 tllik ucuz versiyonları var.

yav çimstone dediğin şey normalde 300 dolar metresi.

anlamadım bu 300 tllik nedir necidir.