• kendine güvenen bir yazarın meydan okumasıdır. varsa delikanlı bir cin özel mesaja bekliyorum. whatsapp'ten konum atacağım, sıkıyorsa gelsin. ben tekim merak etmesin.
  • çarpılırsın la, tövbe estegfurullah *

büyülenmiş insanlar var ve bunu sanırım cinlerle yapıyorlar. müslüman cinler de var. köylerde cin hikayesi çoktur. annemin büyükbabası da cin görmüştür. şekil değiştirebiliyorlar, insan kılığına ve yılan kılığına girebiliyorlar. uzaylı olarak görünenlerin çoğu cindir ve amaç insanlarla dalga geçmek. uzaylı var mıdır bu ayrı bir konu. uzay, ufo derneği türkiye başkanı mit'te uzaylılar ile ilgili büro, masa olduğunu, bölüm olduğunu söylemişti ki bu kadar çok delil var uzaylı gören ve onların çoğu cinler işte.
  • valla ben de o kadar çağrıyorum, hala gelen giden yok. çayımız çorbamız gırla. etnik ayrımımız da yok şükür.

cinin kürdüne, lazına, ermenisine, sünnisine hepsine kapimiz açık. bekleriz...

edit: sözlük'teki cinler tepkili. "gelirsek ananızi sikeriz " diyorlar. gelin lan hele, ölümden öte köy mü var. gelin...
  • (bkz: alkol zamlarından sonra ben)
    en dandiğinin 35'liği 50 lira amk olmaz tabi dediğim denemedir.
  • karşıma çıksalar da kulaklarından tutup geçmişlerini siksem!

insanlar olmayan bu hayali varlıklarla kendi kendilerini öyle korkutmuşlar ki tamamen insan ürünü ve kendi hayalgücünde ve folklöründe var ettiği bu olmayan tamamen hayali varlıklar hakkında değil olumsuz bir cümle kullanmayı, düşüncesini bile akıllarından geçiremiyorlar.
    insan zihninin kendi hapishanesi olduğunun kanıtı.

diğer hayali öğeler için:
    (bkz: şeytan)
    (bkz: cennet)
    (bkz: cehennem)
  • ben de çok merak ediyorum açıkçası.

bana da bir uğrasınlar, az action iyidir.
  • dişi cin(peri),hormonlarım tavana zıpladığında davet ediyorum gelen yok giden yok.yaşasın sol elim!
  • ya şimdi bu cinlerin bir kısmı müslüman, bir kısmı ateist, bir kısmı ateşe tapıyo falan. yani allah'ın varlığına onlarda emin değiller. ben bu eminsizliği aslında allah'ın olmadığına kanıt olarak kabul ediyorum.

dasdasdasdasdaad. yannız geliceklerle benim içkilere sulanmasınlar, kendi cinlerini alıp da gelsinler.

şiveps mandalina ve tonikle de gelirlerse süper olur.
hesabın var mı? giriş yap