şükela:  tümü | bugün
  • ister inanın ister inanmayın ama bunlardan biri benim. 4-5 yaşlarımdayken, evde bir odada ağlıyorken bir cin iskelet kılığında bana görünüp kaybolmuştu.
  • ben ne zaman bir kadın görsem, cin görmüş gibi
    oluyorum.
  • ben de geçenlerde gördüm hem de iki tane. ulan dedim doğru mu değil mi, hayal mi gerçek mi falan derken '' hemen fotoğraflarını çekmeliyim.'' dedim kendime ve bu şok edici kareyi cinler gitmeden kayıt edebildim.

allahtan elimde kanıt var da kimse bana deli diyemiyor.
  • beyaz bir ışık bana geeeel geeeell dedi.
  • görmeye devam ediyorlarsa lütfen bir hekime başvursunlar.
  • beni de yaz. gerçi cin sayılmaz, arkadaşımın ölmüş dedesini balkonda bana bakarken gördüm.
    yazarken tiken tiken oldum yine...
  • yıl 2018, hala cinlere inanan yazarların olduğunu öğrenmiş olduk.
  • tam şu an karşımda var bir tane. konuştum, adı bombaymış
  • kankası tonik ile birlikte gördüğüm anket.
  • bundan yaklaşık 1 ay önceydi. gündüz vakti, hava da deli gibi yağmur var evden yaklaşık 200 m ilerde ormanda oyun oynayan çocuk sesi gelmeye başladı. daha önceleri de sık sık o bölgeden ses geliyordu akşam, gündüz farketmiyor sürekli geliyor efendim durduramıyoruz. çıktım evden elime telefonu alıp görürsem fotosunu çekerim diyerekten koşa koşa ormanda sesin geldiği yöne gittim durdum sağa sola bakıyorum varmı bişi derken ses kesildi. telefonun kamerasını açtım ağırdan ormanı taramayı başladım kızılötesi ışın gibi birşeymi acaba diyorum baktım hiçbirşey yok sonra bir anda benzer sesler ormanın derinliklerinden tekrar gelmeye başladı. kamerayı o yöne tutmamla birlikte karartılar geçti ya aklım gitti korkudan elim tutuldu çekemedim fotosunu. (bkz: seni bulacam oglum)dünya boş değil. ben onu anladım.