• film, başroldeki kadının 30 saniye aralıklarla çığlık attığı, anlamsız ifadelere sahip karakterlerin barındığı bir korku yapımıdır. senaryo olmamış, görüntüler olmamış, kargalar çok yapmacık, sondaki köylü röportajları çok absürt kalmıştır. izlemeyin ya.
  • fragmanı bile kötü. makyajlar falan bildiğin çok ucuz kalmış hele bir de uçan kargalar var ki rezalet olmuş.
  • tarihin en sıkıcı türk korku filmidir.

başından sonuna kadar zor da olsa dayandım. huyum kurusun film ne kadar kötü olursa olsun sonuna kadar dayanırım. ancak bu filmde dayanma sınırlarımı zorladım emeği geçenlere teşekkürü borç bilirim. artık master jedi statüsüne ulaştım sayenizde.

o değil imdb'de 5.6 gibi bir puanı da var bu berbat filmin. 70 küsür kişi oylamış. hangi kafa ile oyladınız ne içtiniz çok merak ediyorum.

geçen izlediğim ceberrut'tan sonra daha kötüsü olmaz diyordum kendilerinden çok çok özür diliyorum ki varmış. spoiler'a falan girmeye gerek bile yok.

şahsi puanım: 2.4/ 10. kaldı ki 4 ve üzeri harbi gene izlenebilir oluyor.
  • profesyonellikten uzak, kötü makyaj, korku filminde klasik bulunan simgelerin çoğu bulundurularak ve sadece ses efekti ile film yapmaya çalışmışlar.

--- spoiler ---

film boyunca kahkahalarla güldüm ve asıl bombayı filmin sonuna saklamışlardı. yani inandırıcılığı artsın diye köy halkından birileri ile röportaj yapılan sahneleri de filmin sonuna ya da başına eklerler ya, işte bu filmde de aynen öyle yapılmış ama inandırmaya uzaklaştırmışlardır.
    --- spoiler ---
    film gerçekten çok kötü bir filmdir.
    kesinlikle gitmeyin ve böyle kötü filmlerin çekilmesi için insanlara vesile olmayın.gerçekten sırf korku filmi yapmak için bu kadar kasmaya gerek yok dediğim filmdir.

(bkz: ben ettim sen etme kardeş)
  • girişte oyuncuların adı yazarken türkçe karakterler bozuk fonttadir. soyleyeceklerim bu kadar.

film sonrası edit: fena değildi. korkudan çok gerilimi daha yüksekti. boşlukta gideri var.
hesabın var mı? giriş yap