• (bkz: at fava musallat olursa oku)

edit: bunu değil lan.
  • tonik ve salatalık ekleyin.
  • cin değildir psikolojik sorunlardır
  • ya burda o kadar adam var su cinleri bana bir gonderseniz allah askina. kucuklugumden beri cin hikayeleri dinliyorum. hep "didisinin didisinin didisina cin musallat olmus " tadinda hikayeler. hep bunlar uykuda oluyor nedense(?!). din konusuna girmeyecegim ama toplumun ruhani varliklara inanma hevesi nedir boyle cozemedim. ilk caglardan beri var bu. ulan surda bir tane adam ciksin kardesim ben gordum cini desin. lutfen konusalim anlatsin bana. mesaj kutumu yesillendirin. babamin kuzeni diye anlatacaklar hic gelmesin kuserim.
  • bu amınakodumun gecesinde cinle insanları korkutmaya çalışan yazar saçmalığı nedir biri bana bunu açıklasın. bazı yazarların anasını cin mi sikti?
  • 21. yüzyılda olup teknoloji çağında yaşadığımız gerçeği
  • öncelikle geçmiş olsun. bakırköylüler bilir, nefesi ve muskaları kuvvetli bir hoca var, mazhar hoca. geniş, bahçeli bir evde ikamet ediyor. cin musallatı konularında işinin ehli, pek çok kardeşimizi bu illetten kurtardı. mübarek zat para filan da almıyor bu iş için, adresini aşağı bırakıyorum bakırköy'de kime sorsanız gösterir zaten:

zuhuratbaba, doktor tevfik sağlam cd. 25/2, 34147 bakırköy/istanbul
  • cimer'e şikayet edin. kendi kafanıza göre çözüm arayıp haklıyken haksız duruma düşmeyin.
  • belirti: cinler musallat oluyor, cinsel tacizde bulunuyorlar, hatta hamilelikle sonuçlanıyor

çözüm: muhtemelen siz de seziyorsunuz ama kabul etmek çok zor geliyor: size dadanan, taciz ve tecavüz eden aile içinden birileri. biraz psikoloji, biraz kadın araştırmaları falan okuyunca mana alemine falan gitmeden bu gerçeği gün gibi görürsünüz. cin diye bir şey yoktur.

öncelikle profesyonel yardım almaya bakın. özellikle küçük kasabalarda, tutucu ve dindar çevrelerde etrafınızdaki insanlardan hiç bir fayda görmeyeceksiniz. hakkınızı arayacak derneklere ulaşmaya çalışın, bu mücadelelere ömrünü adamış insanlar var, size sahip çıkarlar. ekşi sözlükte okumaya başlasanız da olur, sonunda doğru referansları bulursunuz.
hesabın var mı? giriş yap