şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 16 kasım'da vizyona girecek olan yönetmenliğini fatih hasanoğlu ve furkan düzen'in yaptığı görüntü yönetmenliğini cihan kahraman’ın üstlendiği klasik cinli korku filmi.
  ayrıca (bkz: nusaybin cin tepesi)
 • şu sağdan soldan bir şeylerin düştüğü filmlerin arapça dualarla süslenmiş versiyonu. bu ülkede insanları korkutmanın sanırım tek yolu var o da bu tarz konular.

  1- gizem yarat,
  2- bir kaç yaşlı amca-teyze konuştur,
  3- tamamıyla gece çekimleri yap,
  4- sağdan soldan kapılar kapansın,
  5- sesler çıksın
  6- içine de bolca anlaşılmayan dualar ve arapça ekle.

  tebrikler yeni(!) bir türk korku filmi yaptınız.

  biraz sosyal medya hesaplarına bakan herkes kurgu olduğunu fark eder. ancak ne var ki kolayca inanan ve bolca hurafelere sahip toplumda para kazanmak için paranormal olayları sömürmek kolay yol.

  küfürden anında duaya geçiş konusundaki performanslarını tebrik ediyorum çeken arkadaşları.
 • youtube'de kurgu videoları, ardından sinema filmi. filmin reklamını da gerçek cin görüntüsü yakaladık dünyada ilk kez vs. diyerek yaptılar. aq bi ara ufo görüntüleri yakalamak modaydı şimdiyse bu mu? yeni trend bu olsa gerek.
 • box office verilerine gore sadece 7900 civari kisi tarafindan izlenmis film.

  45 salonda gosterime girmesine ragmen izlenme sayisi cok dusuk. youtube kanallarina baktim 30k uyeleri var halbuki. ortalama izlenmeleri 10-15k duzeyinde. bedava ve evden rahatlikla ulasilan youtube’ta bile bu kadar izlenmeyle hangi akla hizmet film cekersiniz? bu nasil egodur kardesim?

  demekki neymis, oyle milleti azarlamakla, ona buna laf sokmakla, olumlu olumsuz en ufak elestiriye parlamakla olmuyormus degil mi? oyle realite show ceker gibi millete sallamakla da olmuyormus.

  es kaza gordum film cektiklerini. youtube’da 1-2 videolarina denk geldim tesadufen, tarzim olmamasina ragmen verdikleri emekten dolayi begen butonuna bastigimdan olsa gerek onerilenlerde cikmaya basladi kanal. baktimki medeniyet buraya cok az ugramis hemen blokladim.
 • korkuya gönül vermiş biri olarak düzenli olarak türk korku filmi seyrederim. ne kadar kötü olursa olsun sonuna kadar seyrederim filmleri... bugün 2 arkadaşımla ne yapalım derken afişi gördüm ve "ne kadar kötü olabilir ki" dedim. olabilirmiş...

  filmin net bir konusu yok ve daha da ilginci sonu yok. türk korku filmlerinde en azından son dakikalarda efektler kötü de olsa bir şeyler olur. ışıklar açıldı, allah allah dedik o sırada ekranda yazılar çıktı.

  buradan şunu anladık, paran varsa 1.5 saat bir bidonu çekip ve sinema filmi olarak yayımlayabilirsin.

  size filmle ilgili yorumumu şöyle aktarayım... parası olan ama hafifi şizo, biraz aklı gidik boş bir adam ile kahvede onun yancısı olan adamın şizonun hem parasını söğüşleyip keyfine baktığı, hem de onu kullanması sonucu çekilmiş şey...

  sayelerinde en kötü cin filmini izlemiş oldum...
 • iki tane kendilerince uyanık, şark kurnazı, hırsız gebeşin utanmadan altına imza attıkları sıçmık.

  tabii ki izlemedim. ama fragmanına baktım. sizin de şu iki fragmana bakmanızı öneririm.

  trolljegeren / troll avı (2009, norveç) - https://www.youtube.com/watch?v=tleo7h9tqsm
  cin tepesi (2018, türkiye) - https://www.youtube.com/watch?v=gynhdvhudt4

  bu benzerlik tesadüf değil. iki filmi de açıp yan yana koysanız neredeyse bu iki çapsızın norveç filmini kare kare kopyaladıklarını görürsünüz. trolün yerine cin, araya bi de elham dürilili falan diye dinsel saçmalamaç eklediler mi oldu bitti işte.

  nasıl olsa halk cahil, oturup da kim norveç filmi izleyecek? bunların filmini izleyecek kesimin zaten norveççe troll filmiyle alakası olmaz. öyle zombi gibi yaşayan tiplerdir muhtemelen. yapımcılar desen onlar hepten cahil; ne araştırırlar, ne okurlar, ne izlerler ne de "ulan bunu çalmışsınız" diyecek birikimleri vardır. zaten umurlarında da değildir hani. kim bilir neler çalarak yapımcı olmuşlardır neticede. bu ikili de, "çaktık olm heriflere iteledik filmi" diye amma sevinmişlerdir. her neyse böyle bu düzen sürer girer yapacak çok bir şey yok da siz yine de:

  izlemeyin, izlettirmeyin. bu dolandırıcılara kazandırmayın.
  allah belalarını versin.