şükela:  tümü | bugün
 • bebek semtinde, abbas'in karsisinda bulunan taksi duragi. taksi soforlerinin hepsi pirlanta gibi insanlardir hatta.
 • bebek $ubesi fena.

  uc kere sorunsuz biniyorsaniz dorduncude illa ariza cikariyorlar. durak taksisi olduklari halde laubali $ekilde "bana hisarustu deme karde$im gidemem" gibi sacma sapan yakla$imlari var. biraz ilerisindeki duraktan taksiye binerseniz bunlarin onunden gecemiyorlar, mafyalik yapiyorlar cunku.

  bugun bo$lugumuza denk geldi, kendileri almayip yoldan gecen bir taksiye bindirdiler bizi. o adamin trafige girmesine sebep oldular. son derece berbatlar kisaca.
 • numaramın yine bazı şerefsizlerce, bazı başka şerefsizlere satılması sonucu telefonuma gelen mesajla haberdar olduğum bir "korsan taksi" uygulaması.

  telefonuma gelen mesaj: "çınar taksi. istanbul'un en ucuz aile taksisi. dönüşler %50 indirimlidir. 7 gün 24 saat. cinartaksi.net" sonrasında numaralarını yazmışlar onları yazmayacağım.

  sitenin anasayfasında yazan yazı:

  "1997 yılında yalnızca taksi hizmeti vermek için yenibosna'da çınar taksi adı ile kurulan firmamız 2014 yılında yönetimin el değiştirmesi ile kişiye özel taşımacılık, korsan taksi ve ara nakliye alanında vıp hizmet vermeye başlamıştır.

  2014 yılında el değiştiren firmamız 3 yıl gibi kısa bir sürede sizlerin de desteğiyle çınar taksi ltd.şti, çınar danışmanlık a.ş. ve pelit nakliyat ltd.şti. gibi firmalarında bünyesine katmıştır.

  2017 yılı sonlarında 210 şube 1.171 araçlık filosu ile korsan taksi, lüks ve vip araçlar ile 7/24 taksi hizmetinin yanı sıra kargo, kurye, nakliye ve danışmanlık hizmetleri de vermeye başlamıştır.

  sizlerin güvenliği bizler için çok önemlidir.

  bu sebeple tüm araç filomuzda gprs yani araç takip sistemleri mevcuttur.

  müşterilerimizin gerek yolculukları gerek gönderdiği ürünler hem idari personel hem de müşteri hizmetleri yetkililerimiz tarafından 7/24 izlenmektedir.

  çınar taksi 1.171'e yakın araç filosu ve profesyonel eğitimlerini tamamlamış şoför ve yetkilileri ile 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdedir.

  avrupa ve anadolu yakası tüm ilçelere kaliteli, ucuz taksi, en yakın taksi, özel taksi, korsan taksi ihtiyaçlarınız için bizi hemen arayınız. 24 saat boyunca dakikalar içinde size hesaplı, güvenli ve en yakın taksi hizmetini sunuyoruz.

  korsan taksi numarası arıyorsanız bize hemen -telefon numarasını sildim- telefonumuz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz."
 • neredeyse her şehirde var bu isimde bir durak