şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "istemedim ki şöyle yağsaydım böyle donsaydım öyle kalsaydım, oysa ben sadece basit bir kar tanesiyim"
  youtube'da evrencan gündüz dinlerken beraber yaptıkları "kar tanesi" düeti ile karşıma çıkan sanatçı. kanalında yayınladığı (bkz: uzak olmasa) adlı çok güzel bir albümü mevcut.
 • kadife sesli müzisyen. umarım zamanla hak ettiği yere gelir.

  hımmhımfhımı ııımmmm
 • uzun zamandır sesi bu kadar tok, müziği keyifli bir adam dinlememiştim.

  evrencan gündüz ile bir gün antalya sokaklarında karşılaşması sonucunda evren çınar'ın videosuna konuk olur. bu sayede tanımıştır muhtemelen bir kısım insan çınar'ı. benim de tesadüf görüp dinlediğim ilk çınar türker şarkısı o olmuştu. zira youtube evrencan seviyorum diye önermişti. iyi ki de karşılaşmışlar, iyi ki tanımışım bu müzisyeni.

  tanım: sözleri ve müziği kaliteli olan ve artık istanbul'da konser vermesi gereken müzik insanı. sokaklarda çalar, keyiflidir.
 • eski arkadaşım olan çok iyi insan, çok iyi müzisyen.
 • uzak olmasa albumu gercekten basarili olan kisi. bir muzigin ruhunuza dokunmasi icin 8 oktav ses gerekmediginin kaniti.
 • john lennon'dan imagine şarkısını coverlamış müzisyen.

  altyazısını açarak da dinleyebileceğiniz bu şarkıda çınar'a "you may say i'm a dreamer" sözlerini söylerken daha da dikkatli bakın isterim. link

  ayrıca yakın zamanda kendisi tatlı bir röportaj vermiştir preminger kalem dairesi'ne. ve bu sayede, iyi ki müzikle iç içe dedirtmiştir. link

  çünkü o, yaralarımızı saran adam.
 • sesi ayrı, şarkı söylerken yüzünün aldığı ifade ayrı şahane. müzik yaparken keyif aldığı belli olan hafta sonu keşfim. kar tanelerine merakım ve evrencan gündüz'e hayranlığım sayesinde keşfettim. mete çiftçi'yle söylediği şu şarkı da pek neşeli:kaç kurtul dipnot: giydiği tüm gömleklere talibim, desenleri şahane.
 • 12 mayıs cumartesi, 21:30'da, antalya is that live performance room'da konser verecek güzel müzisyen.

  yakında istanbul'a gelecek. gelmeden önce kendisini dinlemek için antalya'dakilere son fırsat olabilir bu.

  biletler şurada. ve sadece 13.5 liraymış. kaçmaz.
 • 9 haziran 2018'de istanbul'daki ilk konserini gerçekleştirmiş müzisyen. ses güzel, müzik güzel, sözler güzel, samimiyet güzel.

  şimdilik tek başına çalıp söylese de zamanla grup haline gelmesini umuyorum. iyi bir davulcu ve bass gitarist fena olmazdı.

  çok başarılı, tanınan ve müzik yaparak geçinebilen bir müzisyen olmasını içtenlikle diliyorum.
 • evrencan gündüz’ün ekşi ziyaretiyle ilgili videosunun altındaki bilge yorumundan, enfes parçası kar tanesine, oradan cep hikayelerine ulaştım.

  burayı okuyorsan eğer, bana yoldaş oldun, yaptığın şeyi yapmaya devam et, teşekkür ederim.

  elinde bir gitar, çaldığı hep güzel, hep sıcak havalar.