şükela:  tümü | bugün
  • "istemedim ki şöyle yağsaydım böyle donsaydım öyle kalsaydım, oysa ben sadece basit bir kar tanesiyim"
    youtube'da evrencan gündüz dinlerken beraber yaptıkları "kar tanesi" düeti ile karşıma çıkan sanatçı. kanalında yayınladığı (bkz: uzak olmasa) adlı çok güzel bir albümü mevcut.
  • kadife sesli müzisyen. umarım zamanla hak ettiği yere gelir.

hımmhımfhımı ııımmmm
  • uzun zamandır sesi bu kadar tok, müziği keyifli bir adam dinlememiştim.

evrencan gündüz ile bir gün antalya sokaklarında karşılaşması sonucunda evren çınar'ın videosuna konuk olur. bu sayede tanımıştır muhtemelen bir kısım insan çınar'ı. benim de tesadüf görüp dinlediğim ilk çınar türker şarkısı o olmuştu. zira youtube evrencan seviyorum diye önermişti. iyi ki de karşılaşmışlar, iyi ki tanımışım bu müzisyeni.

tanım: sözleri ve müziği kaliteli olan ve artık istanbul'da konser vermesi gereken müzik insanı. sokaklarda çalar, keyiflidir.
  • eski arkadaşım olan çok iyi insan, çok iyi müzisyen.
  • uzak olmasa albumu gercekten basarili olan kisi. bir muzigin ruhunuza dokunmasi icin 8 oktav ses gerekmediginin kaniti.
  • john lennon'dan imagine şarkısını coverlamış müzisyen.

altyazısını açarak da dinleyebileceğiniz bu şarkıda çınar'a "you may say i'm a dreamer" sözlerini söylerken daha da dikkatli bakın isterim. link

ayrıca yakın zamanda kendisi tatlı bir röportaj vermiştir preminger kalem dairesi'ne. ve bu sayede, iyi ki müzikle iç içe dedirtmiştir. link

çünkü o, yaralarımızı saran adam.