şükela:  tümü | bugün
 • çay house'nin laciverdi.

  risale-i nur'u, allah kelamının önüne geçiren utanç verici oluşum. kur'an'dan uzaklaşırsak başımıza nelerin gelebileceğinin önemli bir göstergesi.

  kur'an bunlar için süs eşyası gibi bir şey. çekim yaparken süs olarak masada duruyor sadece. içine bakan yok. adamlar palavralardan oluşan elli tane video çekmişler. öyle bir özgüvenleri var ki imrenmemek mümkün değil!

  yaz kampı diye bir video yapmışlar mesela, hem risale-i nur ile gönüllerin pasını silerken, bir yandan da yattalar denizdeler falan böyle. ya da buna benzer çılgın yılbaşı partisi, çılgın havuz partisi temalı videolar çekmişler. yani biz geri kafalı değiliz, nimetlenmesini de iyi biliriz ayaklarındalar güya. ama ortamda tek bir tane kadın yok. tek bir tane bile kadın yok. niye ki hayırdır? yoksa sizin hanımlar ortalara pek çıkamıyorlar mı? çıkartmıyor musunuz hanımları dışarı, yata, kata, sokağa? onların yaz günü yatta denizde risale-i nur okuma keyifleri niye yok? siz niye bi tişört bi sandalet geziniyorsunuz da hanımları ısrarla tesettüre sokmaya çalışıp onları toplum dışına atıyorsunuz?

  arada da adam toplamak, takipçi artırmak için saçma sapan sokak ropörtajları yapıyorlar. ropörtaj yaptıkları, yani sorular yönelttikleri adamların yaş ortalaması da 18 falan. çılgın kamp diye bir şey yapmışlar mesela, herkes risale-i nur okuyor. herkes dediysem 20-25 yaşında 10-15 adam işte. sonra birlikte havuza dalıyorlar. yani hem ibadet hem zevk bir arada. heyyyoooo... yaşasın kuran'sız hayat!

  "hey, dostum, çok harika bir hayatımız var. sen de katılmak istemez misin?"
  "hiç bağnaz falan diiliz biz, çok başkayız biz, çok çok çok küçük de olsa bir helal dairemiz var, orada eğleniveriyoruz. seni de bekleriz aramıza." yersen!

  yav bu adamlar boş adamlar, kur'an'dan konuşmayan adamlar. kur'an'dan konuşamayan adamlar. kur'an ile konuşanlara düşman adamlar bunlar. bu topluluğun içinde değilseniz, uzaktan yakından hiçbir alakanız yoksa çok şanslısınız. öyle gereksiz işlerle tebliğ yaptıklarını zannediyorlar ki şaşakalırsın. tebliğ derken, ehli sünnet ve risale-i nur tebliği yanlış anlamayın. kur'an tebliğ edecek değiller elbet.

  ha bir de acayip komik espriler yapıyorlar, cem yılmaz bir, bunlar iki. hatta cem yılmaz iki bile olabilir. çok komikler ama öyle böyle değil. gül gül ölürsün esprilerine!
 • fetö ile mücadele ediliyor ama nasıl mücadele ediliyor, edilirken bu dernek hala nasıl organizasyon düzenliyor??

  https://www.eventbrite.com/…egistration-27768333834
  değişirse diye yedek caps: http://i.hizliresim.com/5yqnpl.png

  sayfadan:

  men techmakers - erkeklere özel teknoloji kulübü.

  neden erkeklere özel ?
  men techmakers konsept olarak erkeklere özel teknoloji kulübü olarak kurulmuştur. bu yüzden üzülerek bayan katılımcıları kabul edemiyoruz.