şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çınarlı-izmirde, elektronik, bilgisayar, mobilya gibi çeşitli mesleklerin öğretildiği okul.
  • slijngaardin de okuduğu okul.
  • mestan kod adlı bir pisi pisinin öğretmenlik yaptığı, kültürü* olan bi okul...
    *(bkz: çınarlı kültürü)
  • "ahmet türkoğlu* lisesi" diye de anılan okul(um). en azından kendisi taciz suclamasiyla okuldan atılıncaya kadar.
  • mesleki anlamda sadece "elektronik" eğitiminin verildiği okuldur. diğer bölümler ise cinarli endustri meslek lisesi dahilindedir.
  • açıköğretim sınavına arabasıyla gelenlere otopark hizmetini para karşılığı sunan izmir'in köklü lisesi. öyle ki, otoparkçı bile tutmuşlar, makbuzlar, paralar filan. ama wc'yi kullananlardan ücret talep etmiyorlar, denedim ben.
  • mesleki anlamda elektronik ve radyo-televizyon eğitimi verilen okuldur. diğer bölümler ise cinarli endustri meslek lisesi dahilindedir.
  • elektronik bölümünden mezun olduğum okulum.

chuck norris lakaplı bir öğretmen vardı elektrik bölümünde.
    hatta bizden çok önceleri yaşanmış ve bizlere anlatılan bir dedikodu vardı o öğretmen ile ilgili.
    bu hoca habire öğrenci döven bir kişiymiş. birgün yine yeni başlayan bir çocuğu döverken üst sınıflardan birkaç öğrenci tutmuşlar bu adamı sınıfın pencerelerinden sarkıtmışlar.
  • eskilerde yiğidin harman olduğu yerdi. etrafındaki sanayi ortamı lisenin havasına uygundur. ergen erkekliğe dair yapılabilecek tüm hayvanlıkları burada gözlemleyebilirsiniz.
  • okuduğum zamanlarda okula girişte ''polar hırka'' kontrolü yapan, hırkası olmayanların okula alınmadığı muhteşem eğitim(!) yuvası.