şükela:  tümü | bugün
  • bugün gidip izleyeyim dedim ama burada (bkz: giresun) gösterimden kalkmış yerine tüm salonlarda recep ivedik gösterime girmiş.
    şansımı silkeyim.
  • sinema, yoğun iş günü ardından güzel vakit geçirip kafa boşaltmak için tercih ettiğiniz bir aktiviteyse, bu film tam olarak onu sağlayabilir. eğlenceli, keyifli. daha fazlasını beklemeye de gerek yok. güzelce güldük, iyi sanatçılar izledik. 7/10 işte.
  • filmi gayet beğendim. bazı sahnelerde gerçekten aşırı güldüm.
    feyyaz ölümlü dünya'da daha komikti, fakat film yine de beklentilerimi karşıladı.
    cengiz bozkurt aşırı yakışmış filme.
    küfür ile güldüren bir film kesinlikle değil.

absürt komedi tarzı herkese göre değildir, bu kitle için recep ivedik serisi daha uygun olacaktır.
  • ali atay’ı severim. ölümlü dünya ile kıyaslanmayacak vasat seviyede bir film.
  • bakın kardeşim güzellik o kadar da göreceli bir kavram değildir. bunun bir sınırı mutlaka vardır. bu kural bu film içinde geçerli... sırf gülünsün diye küfürlü replikleri gereksiz uzattıkça uzatmışlar... yüzlerce film izledim o kadar yorum okudum. "ay bu filme güle güle öldümmm yaaaaw" diyenlerin ne filmden ne de mizahtan anladığını düşünmüyorum. şimdi bir takım vıttırı vızzıklar diyecek ki "yaaa bu film ama absürt komediööö" ya arkadaşım bir silktirin gidin lütfen.
  • yaklaşık iki yıl sonra bana yeniden entry yazdıran film.

bütün kötü eleştirileri okumama rağmen ali atay'ın post42'de ki konuşmalarına inanarak gittim. en son gittiğim türk yapımı film arog'tu. yorumlara bakarak beklentimi minimum tutmaya dikkat ettim ama buna rağmen film tam anlamıyla vasat altı olmuş.

hala gitmeyen varsa boşuna bu zaman kaybına girmesin.

filmde üç sahne var komik diyebileceğimiz ve zaten onlardan biri de yayınlandı. sonunda ki sosyal mesaji bir kenara bırakırsak maalesef izlenecek bir film değil.
  • abartılacak ve saygi duyulacak bir yanı varsa bu filmin o da görüntü ve sanat yönetmeni vs. olur. bazı oyuncular olur.

ama senaryo ve komedi kısmı iyi kesin degil hatta vasat bile degil. ayrıca o feyyaz da oyuncu değil. kendi tiplemesini canlandırıyor taaa makinadan beri. bir yerden sonra sikacaktır. bu süreci iyi degerlendirsin.
  • ölümlü dünyadan önce izlemiş olsam düşüncelerim farklı oldurdu , vasat maalesef
  • güldük mü güldük. beğendik mi beğendik.
  • beğendiğini söyleyenler için yapım şirketinden para alıyor diye bir goygoy çeviriyorlar ya. bence tam tersi beğenmediğini söyleyenler rakip şirketlerden para alıyor.

öyle ahım şahım bir film değil. bir ölümlü dünya değil. ama itin götüne sokulacak kadar da kötü değil yahu.

saatli bomba sahnesinde çalan geri sayım müziği çok tanıdık gelmekte kulağıma ama hatırlayamadım. bir yeşillendirin be.