şükela:  tümü | bugün
  • çinde penis sahibi olmak kadar kötüdür. bu iğrenç çinliler yok mu hiç farkına varmadan çükünüzü kopartıp ağızlarına atıverirler. hay allaam.
    (bkz: guo li zhuang)

edit: çok mesudum sözlük ilk defa bir başlık üstüme kaldı.
  • cami duvarina i$emelerine gerek bulunmamaktadir. ecel yakindir
  • herhangi başka bir memlekette koyun olmaktan daha iyi olan durumdur.
  • (bkz: çin aslanı)*
  • türkiye'de köpek olmaktan daha iyi bir durum. çin'de özellikle büyük şehirlerde yaşayan ailelerin neredeyse %70'i köpek beslemektedir. bunun iki nedeni var; birincisi, eğer aile genç bir aile ise ve henüz küçük bir çocuğa sahipse, ikinci çocuğu yapma şansları olmadığı için, çocuğa daha iyi eğitim vermek, paylaşım, sorumluluk gibi değerleri öğretmek adına besliyorlar. ikincisi, eğer yaşlı bir aile ise ve tek çocukları evlenip kendi düzenini kurduysa, kendi yalnızlıklarını gidermek için besliyorlar ve köpeğe kendilerinden iyi bakıyorlar.
  • turkiye'de koyun, inek ya da dana olmaktan farksizdir.

haliyle +18 : http://www.videoislami.com/…26/vcdani-olan-zlemesn/

ironiyi kes islami siteyi referans verdim.
  • kazakistanda köpek olmakla aynıdır. kazak arkadaşların anlattığına göre, her restoranda olmasa da birçoğunda yemek olarak sunulmaktadır bazı cins köpekler.
  • aşırı şiddet içerir +18

insanlıktan çıkmış bir grup ...
  • patileri kesilen, gözleri oyulan, derisi yüzülen, tecavüz edilen köpeklerin yaşadığı bir ülke vatandaşının yorumlayabileceği durum değildir. zira kendi ülkesinde ki köpeklerin çektiği işkenceler çini aratmaz.
  • lezziz olmaktir.

kopekler o kadar tirsmis ki cin aslani olup kamufile olmaya calismis resmen hayvan.