şükela:  tümü | bugün soru sor
 • birkaç yerde şubesi olan ve oliviumdakine denecek söz bulunmayan sinema
 • bir şubesi de silivri maxi alışveriş merkezinde...
 • (bkz: kipa)
 • telefonu; 0232 386 58 88
 • etiler, yeşilköy, trio konutları, olivium ve çiğli'de olmak üzere 5 şubeye sahip sinema salonu zinciri.
 • web sitesinden online bilet satmaya baslayan* cillop gibi bir sinemalar zinciridir kendisi. en azindan izmir cinecity sukeladir hemen her seyiyle.
 • etiler, kozyatağı, zeytinburnu ve çiğli'de sinemaları bulunan (hillside club'da aynı şirketin) bir şirket. salonları uzun boylular için geniş ve ferah, öndekini tekmelemeden film izlenebilecek nadir salonlara sahipler. ayrıca ikili koltukları da var.
  cineclub adında bir de üyelik uygulamaları var. üye olduktan sonra size bir kart veriyorlar ve seyrettiğiniz her 10 filmde bir tane davetiye kazanıyorsunuz. ayrıca sürprizleri de var. filmlerin özel gösterimleri gibi. (bu özel gösterimler sırasında güleryüzlü _çıtır_ çalışanların eşliğinde, pizza, içecekler ve popcorn ikram ediliyor)
  memnun kaldığım sinema salonlarına sahip şirket.

  web adresleri: http://www.cinecity.com.tr/
 • olivium avm'nin içindeki salonlarına ilk defa avatar filmini izlemeye gittim. salon için söyleyebilicek bir şeyim yok fakat içinde ara verilmeyen film de "illa ara vermemiz lazım" mantığıyla film abuk bir yerinden kesilip yine de o 10 dakikalık arayı vermiş sinema kompleksidir. arkadaş filmin orjinalinde böyle birşey yok sen niye 2 mısır 3 cola daha satmam lazım diyerek filmin içine ediyorsun. olmadı cinecity olmadı.
 • xpand 3d ile maç gösterimi yapmış sinema.

  seyirci olarak rexx ve as sinemasıyla film kariyerine başlamış bir insan olarak bu böyle olmaz diyerek yurdum istanbul'un birçok sinemasına gittim. alkazar, atlas gibi sinemaların sıcaklığının yanı sıra insanın poposu rahat koltuk, kocaman perde ve film kalitesi arıyor. cinebonus ve afm yalan kalır yanında.

  cinecity ile, el clasico gösterimleri sırasında tanıştık çok da iyi anlaştık. 3d olması ve dahası böyle bir etkinliği düzenlemiş olmaları ayrı ayrı şahane.

  kendilerinin özel özel seansları da bulunmakta; bebekli anneler, açık hava sineması ve özel günler de salon kapatma gibi.

  sen şimdi bu entryden ne anlattın diyenlere özetle,

  büyük işletme klaslığında, karşıt olarak da samimiyeti bünyesinde barındıran, butik tadında, müşterisine değer veren sinema bulmak bu devirde kolay değil.
  hadi gidin izleyin!
 • an itibariyle twitter üzerindeki yarışmaları devam ediyor.

  mybiletten açığa almış olduğum 2 adet biletim var. hala yanıma yoldaş bulamadığım için gidemedim.
  katılıp 4 leyesim gelmedi.
  gençlerin önünü açmak lazım.

  edit: an itibariyle ben bi 5 bilet daha ilave ettim üzerine galiba.
  (bkz: #24524579)