• yeni zam yapan sinema. h.içi 5 tl h.sonu 6 tl olan biletleri 6 tl ve 7 tl yaptılar.

kötü kokuyor. soğuk. ses sistemi fena değil. 6 tl'ye çok bile. koltuklar süper. hele eşiniz, sevgiliniz ile gidiyorsanız.
    ama bilet kontrolü düzgün yapılmıyor. müşteriye güven sözkonusu sanırım.

geçen sherlock holmes filminde kimse sormadı bize bilet falan.
  • forum etlik'teki şubesine haftanın belirli günleri üniversite öğrencileri ve de kamu çalışanlarının kimlik ibraz ederek ücretsiz girebildiği sinema salonu.

aynı zamanda atıl bir salon olan kc göksu alşıveriş merkezi'ndeki sinemayı da işletmeye başlamışlar. forum etlik'in de öyle aman aman bir potansiyeli olmadığını düşünürsek fiyat kırarak müşteriyi artırma ve de avm'lerin ziyaretçi sayısını yükseltme gibi bir amaçları olduğunu söyleyebiliriz. en azından ankara'da.
  • inception filmini izlemek için gittiğimiz fakat klimaların doğru düzgün çalışmadığından ilk yarıda filmden çıkmak zorunda kaldık. ucuz etin yahnisi olmaz deyimini doğrulattı.
  • kc göksu alışveriş merkezi sinemalarını da işletir. yani nerde atıl sinema varsa almışlar ankara'da.
  • carousel'deki* cinema pink, fiyat/kalite oranına göre bu civardaki en iyi sinemadır. koltukları 2'li ve gayet de rahattır. fiyatı da güzeldir. üstelik sinema'nın hemen önündeki and cafe'de sinema müşterilerine özel indirimleri vardır. daha ne olsun.

*telefonları: 0212 583 06 06'dır.

yine bu bölgedeki aynı ayardaki bir diğer sinema, 212 avm'de bulunan cinemarine'dir.
  • carousel'dekinin bazı salonlarında (benim girdiğim 6. salondu, hepsinde aynı olup olmadığını bilemiyorum) tekli koltuk bulunmayan cinemadır. yani koltukların tamamı çiftli koltuktur. bu durumda hiç tanımadığınız bir adamla/kızla aynı koltukta film izleyebilirsiniz. hiç tanımadığınız birisiyle aynı koltuğu paylaşarak film izlemeye çalışmak ne kadar hoş olabilir ki.
  • eskişehir kanatlıdaki sinemayı işletmeye başlamıştır ve tanıtım amaçlı olsa gerek, hafta içi ücreti 6 tl. dolayısıyla hiç izlemeye niyetiniz olmayan bir filmi dahi vakit geçirme amacıyla izleyebilirsiniz. loveseat denilen uygulama bazı salonlarında var. ama afişlerden görebildiğimiz kadarıyla salonlardan birini yenileyerek tamamını iki kişilik koltuklara çevirme planları var. tahminen en ufak salonlardan birini seçeceklerdir bu iş için ve muhtemelen romantik komedi, dram vb. filmler bu salonda dönecektir. tabi film esnasında salonda dönecek filmler ile ilgili fikrim yok. bunun dışında bu salon için biletlerin ikişer ikişer satılacağını düşünüyorum, yani damsız girilmez tabelası olursa kapıda şaşırmamak lazım.
  • eskişehir kanatlı'daki akşam seansında bir ses arızası yüzünden behzat ç. seni kalbime gömdüm filmini bildiğin piç etmiştir.

salonun yarısından çoğu dayanamayıp terketmiş ama bilet parasını iade etmek malesef hevesle heyecanla beklenen filmin yarısını izleyememenin sinir bozukluğunu geçirmeye yetmiyor. gitti tüm şevk, yalan oldu hep.

ulan eskişehir'de en çok genç nüfus barındıran şehirde ne arı* kaldı ne kılıçoğlu eski tüm sinemalar kapandı sadece avm'lerde 2-3 sinema kaldı tüm şehir size mecbur ve yepyeni salonlardan birinde oluyor bu, kimse de doğru düzgün ilgilenmiyor, özür dilenmiyor... utanın be.

şeym on yu sinema pink, zaten pink ne ya pembe sinema mı olur allasen!!
  • bazı salonlar salon değil odadır çünkü 6-7 sıradan oluşur her sıra 7 kişliktir ve perdeye uzaklık 1-2 metredir , salon kapıları otomatiktir film boyunca kendi kendine açılır ama kapanmaz , 2 filmi aynı anda izlersiniz çünkü yan salonun sesi sizin salondadır , yazın sıcaklamazsınız çünkü salonda ufak boy bildiğin normal kilima vardır, mısır lükstür çünkü herkes sırada bekler bekler mısır olmamıştır pes edenler gider yiyemez , sinema ücreti ise ayrı bir lükstür cinebonusun kalitesi 11 tl iken burası 8 tl dir.
  • çift koltukları olan çeşitli şehirlerde sinemaları olan bir şey. ama ney. onu bilmiyorum, ama ismi geçiyor sinemapink şeklinde.
hesabın var mı? giriş yap