şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • b movie kültürü üzerine kurulu torrent sitesi. arada bulana kadar göbeğinizi çatlatan eski türk filmlerine rastlamak da mümkün. tıklayın annem: http://cinemageddon.org/
 • cinemageddon.net olmuştur. gelgelelim hamuğa kodumun sitesi eski üyelikleri iptal etmiş.
 • torrent'in ne kadar güzel bir mefhum olduğunu tekrardan hatırlatan site. blue lagoon, maniac cop, werewolf in a woman's prison gibi b-film filmlerin envai çeşit rip'lerini ve ekstra içeriklerini bulabileceğiniz ender sitelerdendir. çok istisnai durumlar dışında, seed sorunu yaşatmaz. her daim bookmark listemin üst sıralarında bulundururum kendisini.
 • uzun süredir kapısında beklediğim site. mamafih umidi kesmek üzereyim.
 • davetiyesiz üye olduğum (bunun için takipte kalıp eski üyelerden açılan yerleri doldurmak üzere açılan üyelik alımlarını beklemeniz yeterlidir)
  ve karagargayla beraber en aktif kullandığım trackerdır. topladığınız puanlarla vip üye olabilmektesinizdir ve bu üyelik tipi bazı ayrıcalıklarla beraber kafanızın artık hiç banlanma vs. gibi dertlerle meşgul olmamasını sağlar. ayrıca seedbox olmadan da tutunabilirsiniz, özellikle iki günde bir yenilenen featured torrents sayesinde rahat rahat barınabilirsiniz.
 • 1 ocağa kadar freeleech ve 2 kat bonus var.
 • ilginç üslupları var.

  - okay, all you sick bastards, here's the new edition of the cg death pool. (bu sene ölecek kişileri tahmin etme yarışması için duyuru)

  - ...100% download reduction and seeding bonus. enjoy it while you can, you swine! (freeleech duyurusu)

  - don't include crap in your torrents (sunumların içine saçma sapan metin dosyaları eklemeyin diyor) (duyuru)

  - change your fucking password! (duyuru)

  - share or die (benim hazırladığım filmi başka yerlerde paylaşıyorlar diye ağlayan kullanıcılara cevap) (duyuru)

  - fix it mofo\'s! it looks normal in ie. (forumda yöneticilere bug rapor eden bir kullanıcı)

  -anasayfadaki anket.
  who's the greatest dwarf actor of all time? (tüm zamanların en iyi cüce oyuncusu)
  *warwick davis
  *weng weng
  *verne troyer
  *herve villechaize
  *tom cruise
  *billy barty
  *michael j. anderson
  *peter dinklage
  *blank vote (a.k.a. "ı just want to see the results!")

  -noel mesajı: http://i.imgur.com/nbbja9y.jpg
 • beşinci yılını kendisine yakışır şekilde kanlı bir pasta ve bir haftalık bedava indirme (freeleech) ile kutlayan torrent aleminin en acayip üyesi. alternatif denmiş ama bilgilendirme babında karagarga sinema dünyasının başyapıtlarına, eşsiz örneklerine odaklanmışken cinemageddon'un hedefi düşük bütçeli, kıyıda köşede kalmış, imdb' de oy bile verilmemiş filmlerdir. one man's trash is another man's blockbuster, sloganlarından bir tanesi.
  aha da pasta http://img9.imageshack.us/img9/8250/f0eiv.jpg

  b kalite demişken yeşilçam dan erotik, süper kahraman ve yeni dönem korku filmleri dahil 400 civarı yerli film var arşivlerinde. cüneyt arkın, kartal tibet ve çetin inanç gibi aktörlerin fanboyları da mevcut ecnebilerden.

  2012' de hangi meşhur insan ölür şeklinde oy kullanılan ödüllü bir yarışmaları var mesela ve eğer bu kişilerden birisi şüpheli bir kaza veya cinayete kurban giderse ödül iki katına çıkıyor. kafalar güzel .
 • deli gibi davetiyesini aradığım tracker.