• mümkünse gitmediğim sinema salonu. eğer çok zorunda kalıyorsam yarım saat geç giriyorum. siz yapmayın ama. bunu fark ederlerse film aralarına reklam koyar vicdansızlar.
  • kazık kardeşim kazık
  • valla linç kampanyası başladı kendisine karşı. kendisini çok savunmak istemiyorum ama biraz da haksız bir linç olduğunu düşünüyorum. bu adamların giderlerini hesaplamak lazım gerçekten bu kadar paragöz olduklarını düşünmüyorum ama uyanık esnaf olma durumu var.
  • hem para alan hem de bir saat reklam izleten dalga.
  • tuhaf ceo'larının, tuhaf açıklamaları nedeniyle çok büyük zarar görmüş kurumdur.
    ceo'yu kovmak için daha ne bekliyorlar anlamış değilim.

ülkenin en çok gişe yapan yapımcılarıyla "onlar vermezse yenisini buluruz" gibi rezil açıklamalar yaparak tartışan. tartışmadan 2 hafta sonra, yapımcıların yeni yasa çıkarttırarak alınlarına vurduğu, bundan da 2 hafta sonra "akıllı ol" dercesine filmi internet televizyonuna satttığı bir ortam oluştu.

cinemaximum'u resmen yok etti.
    yapımcılar daha da durmuyor, muhtemelen netflix + puhu gibi firmalarla daha sağlam anlaşmalar yapıp cinemaximum'u tamamen silip atacaklar. ki bunun olacağına da bahse girerim.

kendini bilmez bir ceo nelere yol açıyor görüyorsunuz.
    muhtemelen sağın solun torpiliyle o koltuğa oturtulmuştur zaten.
  • her şeyi bıraktım, adamların ios uygulaması çöp. web arayüzü çok kötü ve inanılmaz yavaş sistemleri.

arkadas siz tekelsiniz sinema dünyasında, bari adam gibi site yapın destek sağlayın da insanlar kullansın. internette biletleri ucuz olsa yavaşlatıyorlar diyeceğim ama o da değil.

burayı okuyorsanız şu işe el atın. cidden ziyan durumda tüm online sistemleriniz.
  • akasya cinemaximumda 2d film tek bilet 32.5 tl iki kisilik kova misir + 2 icecek kampanyasi =32.5 tl yani iki kisi gidip misir menusu yerseniz= 97.5 tl , bir de uzerine 30 dakika reklam izlemek .....
  • yarim saat boyunca reklam da olmaz ama.. baya bunaltici
  • yüksek fiyatlarıyla halkı sömürmeyi adet edinmiş, sinema şirketi.
    sinemaya gitmek istiyorsanız ve civarda cinemaximum dan başka sinema yoksa sinemaya gitmemeniz cebiniz ve daha da önemlisi akıl sağlığınız için çok daha iyidir.
  • öğretmen kampanyasını bitirdiler, migroslardan bilet satmayı bitirdiler
    zaten her şeyi internetten bedava izleyebiliyorken gidip 28 tlye film onun öncesinde 30 dk arasında da 15 dk reklam izleyemem illa sinemada izlemek istiyorsam da alternatif sinemalara giderim moda sineması, beyoğlu sineması gibi hem daha ucuz hem de alternatif filmler(bkz: başka sinema) var
hesabın var mı? giriş yap