şükela:  tümü | bugün
 • dün gece, dev bir salonda fading gigolo filmini bana tek başıma izlettirmiş cinemaximum şubesi.
 • online satın aldığınız biletleri basabileceğiniz bir makinası bulunmayan sinema salonu. özellikle haftasonları online bilet aldım diye son dakika gitmeyin çünkü bilet sırasına girmek zorunda kalacaksınız. online biletleri basan makinalar henüz gelmemiş ve ne zaman gelecekleride belli değilmiş.
  gerçi son dakika bilet kuyruğuna girsenizde geç kalmazsınız. çünkü diğer tüm cinemaximum'larda olduğu gibi burada da filmler yaklaşık 20dk geç başlıyor. amazing spider man 2'yi imax olarak izleyelim dedik 25 dk reklam izkedikten sonra 21:15 de başlayacaması gereken film 21:40'da başladı. üstüne filmin ilk kısmında salonun klimaları çalışmadı, şu serin mayıs günlerinde şapır şupur terledik.
 • imax'i ülkenin en iyi sinema salonu olabilir. akıl almaz bi şey yapmış adamlar.
 • henuz tam hazir hale getirilmemis sinema salonu zira bir suru eksigi var.
  cinemaximum kanyondaki gibi bir dekorasyon ve oturma yerleri yok, teras bolumunde sandalye ve isiklandirma yok, tuvatlerde kagit havlu bile yok.
  umarim eksikleri en kisa surede tamamlanir.
 • imax salonu sayesinde, anadolu yakasında oturanları istinye park'a gitmekten kurtarmıştır. gerçi alışveriş merkezi olarak, en az istinye park kadar sevimsiz bi yapı ama hemen hemen bütün sinema salonları alışveriş merkezi denen hilkat garibelerinde yer aldığı için ve bunlar da imax, 3d gibi teknik olarak üst düzey donanımlara sahip oldukları için, o binaya girmek dışında pek de bir opsiyon kalmıyor. ne diyeyim, ömrün uzun olsun rexx sineması; umarım uzun yıllar ayakta kalmayı becerebilirsin de, alışveriş merkezine girmek zorunda kalmadan sinemaya gidebileceğimiz cumartesi akşamlarımız olmaya devam eder. sırf başka sinema için olsa bile, iyi ki varsın.

  bu arada akasya'nın sinema büfesinde, 50 cl'lik suyu 3 liraya, karton bardakta filtre kahveyi de 6 liraya satıyolar. uyarayım da, aşağıdaki marketlerden suyunuzu kolanızı falan alıp çantanıza atın da öyle girin.

  edit: giriş katındaki macro'da 8,5 tl'ye 50 cl'lik kutu guinness satılıyor ki, karton bardaktaki hazır kahveye 6 lira vereceğime kırk kere tercih ederim. bu arada daha önce hiç denememiştim ama, sinemada bira içmek de pek keyifli oluyomuş; tavsiye edilir.
 • istanbul'un en rahatsız arkaya yat(amay)an koltuklarına sahip sineması.
 • perdesi oldukça büyük ancak basketbol sahası büyüklüğünde olmayan perdedir.

  70mm imax yerine türkiye'deki diğer imaxler gibi imax digital sistemi kullanılmaktadır. "yanlış gözlük" vermelerinin nedeni belki bu olabilir (tamamen tahmin).

  (bkz: imax/#46880476)
 • yıldızlararası filminin ikinci yarısını sigorta arızası nedeniyle izleyemediğimiz sinema.
  arıza olduğunu açıklamak için herhangi bir yetkilinin gelmediği, işe yeni girmiş ve sadece operasyonel işlerde çalışan 2 kişiyi göndererek ne kadar sorumluluk sahibi olduklarını da göstermişlerdir.
  bilet bedellerimizi iade ettiler eyvallah da kaybettiğimiz zaman ve filmin tamamını izleyememenin ve yarım kalmışlığın verdiği berbat duygu ne olacak????
 • vip salonları çok güzeldir. gayet geniş olan koltukta uzanıp film izlenebilir. kesinlikle tavsiye edilir.
 • vip salonunu denedikten sonra bir daha nasıl normal salonlarda film izleyebilirim ben aman yareppim diye düşündürendir.!