şükela:  tümü | bugün
 • dün gece, dev bir salonda fading gigolo filmini bana tek başıma izlettirmiş cinemaximum şubesi.
 • imax'i ülkenin en iyi sinema salonu olabilir. akıl almaz bi şey yapmış adamlar.
 • henuz tam hazir hale getirilmemis sinema salonu zira bir suru eksigi var.
  cinemaximum kanyondaki gibi bir dekorasyon ve oturma yerleri yok, teras bolumunde sandalye ve isiklandirma yok, tuvatlerde kagit havlu bile yok.
  umarim eksikleri en kisa surede tamamlanir.
 • imax salonu sayesinde, anadolu yakasında oturanları istinye park'a gitmekten kurtarmıştır. gerçi alışveriş merkezi olarak, en az istinye park kadar sevimsiz bi yapı ama hemen hemen bütün sinema salonları alışveriş merkezi denen hilkat garibelerinde yer aldığı için ve bunlar da imax, 3d gibi teknik olarak üst düzey donanımlara sahip oldukları için, o binaya girmek dışında pek de bir opsiyon kalmıyor. ne diyeyim, ömrün uzun olsun rexx sineması; umarım uzun yıllar ayakta kalmayı becerebilirsin de, alışveriş merkezine girmek zorunda kalmadan sinemaya gidebileceğimiz cumartesi akşamlarımız olmaya devam eder. sırf başka sinema için olsa bile, iyi ki varsın.

  bu arada akasya'nın sinema büfesinde, 50 cl'lik suyu 3 liraya, karton bardakta filtre kahveyi de 6 liraya satıyolar. uyarayım da, aşağıdaki marketlerden suyunuzu kolanızı falan alıp çantanıza atın da öyle girin.

  edit: giriş katındaki macro'da 8,5 tl'ye 50 cl'lik kutu guinness satılıyor ki, karton bardaktaki hazır kahveye 6 lira vereceğime kırk kere tercih ederim. bu arada daha önce hiç denememiştim ama, sinemada bira içmek de pek keyifli oluyomuş; tavsiye edilir.
 • istanbul'un en rahatsız arkaya yat(amay)an koltuklarına sahip sineması.
 • perdesi oldukça büyük ancak basketbol sahası büyüklüğünde olmayan perdedir.

  70mm imax yerine türkiye'deki diğer imaxler gibi imax digital sistemi kullanılmaktadır. "yanlış gözlük" vermelerinin nedeni belki bu olabilir (tamamen tahmin).

  (bkz: imax/#46880476)
 • yıldızlararası filminin ikinci yarısını sigorta arızası nedeniyle izleyemediğimiz sinema.
  arıza olduğunu açıklamak için herhangi bir yetkilinin gelmediği, işe yeni girmiş ve sadece operasyonel işlerde çalışan 2 kişiyi göndererek ne kadar sorumluluk sahibi olduklarını da göstermişlerdir.
  bilet bedellerimizi iade ettiler eyvallah da kaybettiğimiz zaman ve filmin tamamını izleyememenin ve yarım kalmışlığın verdiği berbat duygu ne olacak????
 • vip salonları çok güzeldir. gayet geniş olan koltukta uzanıp film izlenebilir. kesinlikle tavsiye edilir.
 • vip salonunu denedikten sonra bir daha nasıl normal salonlarda film izleyebilirim ben aman yareppim diye düşündürendir.!
 • bugün ilk defa gittiğim sinemadır. vip 2 salonunda bir müşterinin sorun çıkartması yüzünden film yarıda kesildi. mağdur olan müşteriler bir sonraki seansa aktarılmış ve kafeteryadan alınan yiyecek içecekler ücretsiz olarak verilmiş ve ek olarak her kişiye 2 adet bedava sinema davetiyesi hediye edilmiştir. filmin kesilmesi kendi problemleri olmamasına rağmen bu derece müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaları çok hoşuma gitti.