şükela:  tümü | bugün
 • sonuna kadar desteklenmesi gereken boykottur.

  en pahalı sinema biletini sattıktan sonra "dur lan ben az geçiriyorum bunlara" diyerek üstüne patlamış mısır ve içeceği de "haşırt "diye geçiren bir gruba en güzel cevap, salonlarını boş bırakmaktadır.

  edit: cinemaximum çalışanı bir çaylak arkadaşımızın yazdıklarını (yönetici tutumu, kazanç vb.) olayın vahametini ve nasıl aptal yerine konulduğumuzu göstermek için buraya taşıyorum.

  http://i.hizliresim.com/qmankw.png
 • her ay konu açıldığında heyecanlanıp "hadi lan inşallah olur da şu fahiş fiyata satış yapan lanet firma cezasını çeker" dediğim ama kimsenin destek vermemesiyle hüsranla sonuçlanan boykottur.

  keşke yine olsa ama, yok kimsenin umurunda değil.
 • (bkz: sonunda amk)

  gitmeyin arkadasim gitmeyin. aylardir bu sinema kurulusunun rezilligini okuyorum, adam gibi tepki gelmiyor!

  türk milletini iyiden iyiye comar yerine koyuyorlar. gitmeyin ulan, tepki verin.
 • sonuna kadar samimi anlamda desteklediğim boykot. senelerden beri sinemaya gitmiyorum. genelde digiturk, digiturk salon, digiturk iq ile film ihtiyacımı gideriyorum. evimde de 100+ dr'dan aldığım dvd filmler mevcut, bunlarıda izliyorum. fakat bugün bana öyle bir şey yaşattılar ki bir daha bu sinema salonlarında asla film izlemeyeceğimi belirtmek isterim. neden mi bu kararı aldım? kuldan utanmıyorsunuz, bari allah'tan korkunuz olsun!
  (bkz: cinemaximum'da cola'nın 7.5tl olması)
 • bu sefer olacak galiba, bugün kapalı gişe'yi izleme fırsatı bulduktan sonra geliyor hissiyatındayım. soru cevaba kalamadım, orda neler döndü merak etmiyor değilim.
 • cinemaximumun aşırı pahalı bilet , bitmek bilmeyen reklamlar ve her salona getirilmeyen filmler sorunlarından zaten bıkmıştım. bu sinema zinciri ile alakalı en uçuk olayı geçen yaz yaşadım. biletimi aldım malum fiyatlar ama sevdiğim film reklamlar bitsin içeri girelim diye bekliyoruz o sırada büfesinin önüne bir yazı yazmışlar eti alaska frigo 2 tl hadi bari film öncesi alalım deneyelim dedik. ödemek için kasaya geldiğimizde görevli fiyatının 50 tl alışveriş yapılınca 2 tl olduğu normalde 13 tl olduğunu söyledi. marketlerde satış fiyatı 2 tl olan eti alaska frigo 13 tl idi halen de öyledir heralde.

  o kadar alınan bilet parasına rağmen verilen hizmet ise içler acısı ckm budak da koltuklardan tiksinirsiniz o derece pistir ve bazıları kırıktır oturunca anlarsınız. 3 boyutlu filmlerde her daim arıza olur o film başlama saatinden 20 - 30 dk sonra biter. film bitmeden son sahnede içeri temizlik görevlileri girer bazen de az kişinin izleidği filmlerde sizi unuturlar film arası sonrası film çok geç başlar ve bitişinde kapıları bile açmazlar.
 • aferin size. lan sinemalar zaten boş, iyice boşaltmaya çalışıyorsunuz. filmler çoğu salonda 3-4 kişi için oynatılıyor. bir seans için 100 tl bile alamıyorlar çoğu zaman. masrafları filan hesaba katarsan zararda bile olabilirler. bırakın da reklam alsınlar. başka nasıl ayakta kalabilirler.

  daha birkaç gün önce koca salonda tek başıma izledim filmi. bir sürü reklam vardı ama bence gayet normal, olmaması anormal olurdu.

  fiyatı indirsin gideriz diyenleri duyar gibiyim. valla arkadaşlar ben ucuz dediğiniz sinemalara da gidiyorum ama vaziyet yine aynı. koca salonda genelde 3-4 kişi oluyor.
 • bir arkadaşım 3 sene boyunca çıkış kapısından girme suretiyle tüm vizyon filmlerini izleyerek, üstüne yanında kendi yemeğini götürüp protestonun dibine vurarak hepimizin adına intikamımızı almıştır..
 • ben de varim, sonuna kadar destekliyorum dedigim kampanyadir.

  (bkz: 26 mart 2016 cinemaximum rezaleti)