şükela:  tümü | bugün
  • rusya 100, katar 300 milyar dolar gönderince çin geri durur mu hiç. o da en yakın dostlarından türkiye'ye sabah saatlerinde özel jetlerle 200 milyar dolar cash parayı ulaştıracaktır. uçakları doğu perinçek havaalanında karşılayacaktır.
  • şaaak bi 10 milyar salacaksin piyasaya aaa diyecekler hani rezervi yoktu...
  • abd’ye diz çökmeyeceğiz reisssss ama rusya olur, çin olur çökebiliriz yani istersen.
  • "yollama" lafını çok sevdim ama yav.

+ yolladın mı abi?
    - hıhı çıktı çıktı yolda.
    + saol abi alla razolsun
    - sen ne zaman iade edecektin olm bunu. biliyorsun bana da lazım. valla hatırın olmasa... ben de sıkışığım biliyorsun.
    + bilmez olur muyum abi ya. herkeste aynı bu aralar. inşallah en kısa zamanda tedarik edip takdim edicem abime.
    - ha koçuma. hadi.
    + eyvalla abi.
  • (bkz: yolla panpa)

edit: yolladı beyler.
  • (bkz: 3 milyar 750 milyon, sen milyar)

ne acı di mi?

başkanlık seçiminden önce istanbul'u kuşatan afişleri hatırlıyor musunuz?

başkanlık irade ister,
    başkanlık özgüven ister,
    başkanlık cesaret ister,
    başkanlık ...... ister.
    dünya 5'ten büyüktür.
    ülke g20'ye giriyor.
    bop eş başkanlığı.

şimdi rusya şunu gönderecek,
    katar bunu gönderecek,
    çin şunu gönderecek...

kurtuluş reçetesi aramalar.

zamanında diyorduk ki;
    şu sigarayı bırak, bak gereksiz ve desteksiz sürat yapıyorsun, kasa çürük, şanzıman dağınık, tıknefes olursun. o zaman ne deniyordu, vatan haini, terörist.

şimdi elin çinlisine, rusuna, arabına reçete yazdırarak mı tedavi uygulayacaksın...

geç bunları anam babam geç.

(bkz: 3 milyar 750 milyon, sen milyar)
  • şizofren muharrem olsa;”çin’e bize 200 milyar dolar ateşle pampa”derdi.
  • china air mail vasıtasıyla yollamaz inşallah.
  • şu rant işi sona ermeli. ev- dükkan arsa sahibi olursan değil senin sülalenin geçimi garanti oluyor. adam şehire gelmiş dış semtlerde hazine arazisine gecekondu yapmış 5 yıl sonra tapu 5 yıl sonra imar 5 yıl sonra müteahhit 15 yıl sonra 15 daire 5 dükkan ve her yıl değerlenir bunlar çoluk çocuk sülale ömür boyu geçinir. işte size türkiye de ( canım ülkemin adını yazarken bir yabancılık çektim birşey hissetmedim) yaşamanın yolu.