• (bkz: yusuf yusuf)
  • bu?
  • cinsel hakkında geniş çaplı araştırma yapılmaması diye okuduğum ve anlayamadığım başlık..

(bkz: yaran yanlış okumalar)

hepsi ekşi yüzünden iki başlığı alt alta koymuş.
  • bu cin çağırmayı bir de randi vakfında tekrar yapsaydınız da 1 milyon kazansaydınız. https://en.wikipedia.org/…llar_paranormal_challenge

geçen sene james randi "yapacağınız paranormal aktiviteyi sikeyim, 100 yaşıma geldim, iki gün sonra öleceğim hala bir sikim yapamadınız orospu çocukları" deyip iddiayı kaldırdı. 50 yıl boyunca bir kişinin bile çıkıp noterli, kameralı ortamda cin falan da değil, herhangi bir paranormal aktivite gerçekleştirememesi doğaüstü güçlerin noter fobisi olduğu gösteriyor bence.

bir de şu var ki cin diye birşey olsa bu ülkede ona da tecavüz ederlerdi ve biz bunu gazeteden öğrenirdik. hala "komşunun cinini siken adam" diye haber çıkmadıysa cin diye birşey yoktur.
  • ilgili olduğum bir konu cin.

varlığını tartışmak yersiz, fakat saat gece ondan sonra biraz sıkıntılı durumlar oluşabiliyor.

şahsen bir dilim limon ve şekersiz tonikle tercih ediyorum.
  • bunu kanıtlayana tokiden 2+1 ev ve kışlık makarna kömürü benden.

taam taam bir de full otobüs cartı.
  • ulan ciner diye okudum yeni bi operasyon dalgası falan mı var dedim

(bkz: ciner grubu)
  • herkes bir birini iki yüzlülükle suçluyor, herkes bir birine taş atıyor.

çok ilginçsiniz, bırakın isteyen istediğine inansın, sen müslümansın sen ateist diye kutuplaşmayı kesin artık.

sen, ateist olan, hani hümanisttin, hani insanları saygı her şeydi?

sen, müslüman, hani hadisler var ya, onların en "sahih" olanı, yaklaşık 120 bin müslüman tarafından aktarılan veda hutbesi'nde peygamberin insanların eşitliğine vurgu yapıyor ya, neden dinlemiyorsun onu, ne bu aşağılama yarışı?
  • hala randi vakfı. james randi diyenler var. ya olm siz aptal mısınız. zaten doğa üstü gücü olan bir adam kendi eli ile amerika gibi bir yere hem de laboratuar ortamına girer mi? neymiş adam bekliyormuş. lan bekler tabi. kim gitse alacaklar himayalerine üzerinde deney üzerine deney yapıp anasını sikecekler. paranormal bir aktivitesi olan adamın gitmemesi kadar doğal bir durum yok.

gelelim bu konuya. cin falan bilmem. islam inancına göre demiyorum. enerji, cin, başka varlık. her bok olabilir. insan varsa evrende zaten konu kapanmıştır. evet ben de neden adam gibi bir kamera kaydı yapılmıyor ona tavım. bu kadar ekşide meraklısı var, inanmayan ateisti var. kurun bir ekip aylarca senelerce farklı farklı oturumlar yapın kameraya kaydedin sonra yayınlayın
  • hikaye guzel yazilmis soyleyeceklerim bu kadar.
hesabın var mı? giriş yap