• gayet medeni ilk entry'e, gayet seviyesiz 2. entry. türkiye'nin özeti. başka sözüm yok.

2. enrty'deki kafalar yüzünden gerçekleşemeyecek devrimdir. eskişehir, güzelsin, güzel kal.

seviyesiz çaylaklardan gelen lüzumsuz mesajlar üzerine edit: iş bu entry, yukarıdaki entry'ler editlenmeden önce, durum bu halde iken yazılmıştır.
  • geç kalınan devrimdir.

o devrim ateşi bir kaç gün önce izmir'li gençler tarafından yakılmıştır.
  • dikkat et o devrimi yaparken seni de sikerler, farketmezsin bile.
  • ya devrim yapıcak kızı bulmuşuz da devrim mi yapmadık
  • adam kendinizi kasmayın diyor, sevişin diyor. üstteki dangalak kız kardeşini getir de sevişelim diyor.

ama neden eskişehir olduğunu anlamadığım devrimdir. eskişehir bir anadolu ilidir, bunu unutmayın. tamam öğrenci falan çok, kızlar güzel, posuk çayı, romantizm falan ama öyle sokakta bira içene, öpüşen falan yan bakarlar. söyliyim.
  • bu devrimin sonucu doğabilecek çocukların babası belli olmayabileceğinden; ileride aslında kardeş ya da yakın akraba olduğu halde bunu bilmeyenlerin de devrime katılması ile, toplumda hasta ve sakat çocukların artma ihtimali çoktur.

insanlık evlilik kurumunu niye keşfetti sanıyorsunuz?

kardeşten geçtim, kuzeninizle kendinizi beraber düşünebiliyorsanız... buyurun devrime. yalnız devrim derken, işin sonunda (boyu) devrilmek de var, ona göre.
  • bu devrim instagram’ın doğuşuyla zaten gerçekleşti.
  • +cinsel devrim yapıyoruz abi, geliyor musun?
    -geliyorum lan!
    +ama cinsel devrim olunca herkes herkesle sevişmeyecek, sadece isteyenler birbiriyle sevişecek, rahat sevişecek.
    -o zaman gelmiyorum.

(bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımları)
  • o devrim yapıldı zaten. çık sokaklarda gez bakalım gençler ne haldeler. neler giyiniyorlar, nasıl davranıyorlar. şu sosyal medya çıktığından beri milletin tek derdi sevişmek oldu zaten. ne devriminden bahsediyorsun. ülkenin boku çıkmış boku.
  • yananı görür allah.
hesabın var mı? giriş yap