şükela:  tümü | bugün
  • peşin not: şimdi bazıları gelip bana meriç diyebilir, şu diyebilir bu diyebilir filan... cinsiyetçi de dediler. insanlar konuşur. ben söylediğime bakarım. başlayalım:

bu tip, hayatımda gördüğüm en gerizekâlı tiptir. bi' b.k becermiş gibi, cinsel hayatını etrafındaki hemcinslerine övünerek anlatır. fanatik derecede ataerkil toplum yapısının doğal sonucu, bir utanç abidesidir.

hayatında dişe dokunur bir şey yapmadığından olsa gerek, böyle basit bir şeyle övünür durur.

ha bunun kadın versiyonu yok mudur? vardır... sadece, erkekler kadar su yüzünde değildirler. ayrıca kadının, duygusuz olanında kullanılıp atıldığı bir eylemden övgüyle bahsetmesi pek mümkün değildir.

bu yüzden başlığın bu şekilde açılması gereği duyulmuştur.

öte yandan tabii esas düşünce böyle bi' şeyle övünmenin her iki cins için de pek matah sayılmamaya, içi boş bir olay telakki edilmeye başlanması yönünde...
  • boş beleş erkektir.
    erkek olmama ihtimali de var.(bkz: gizli gay)
  • toplumda örnekleri maalesef çoktur.
  • --- spoiler ---

hayatında dişe dokunur bir şey yapmadığından olsa gerek, böyle basit bir şeyle övünür durur.
    --- spoiler ---

subliminalini yerim senin ben...
    e dişe dokunmayınca tabi insan bi övünmek de değilde iyi oluyor tabi :)
  • ben mesela 4 5 6 gidiyorum bir gecede..

not: kamyoncuyum
  • haftada kaç kez et/balık vs.yediğinden, buğulama mı, mangal mı yaptığından bahseden erkekten farkı yoktur.
    sonuçta biyolojik ihtiyaç olarak tanımladığı şeylerin fantezisini kuran bi canlı insan.
  • erkek gibi erkektir..

neyiyle ovunecek amk parasiyla ovunse gorgusuz, kiyafetleriyle ovunse kro diyorsunuz. instagramdaki fotolariyla mi ovunsun? linkedindeki titlei ile mi ovunsun amk? calistigi sirketle mi ovunsun? mezun oldugu okul ile mi ovunsun?
  • açık ve net çenesine vurmuştur farazi konuşuyordur ,dediğinin onda birini yapamiyordur,avcı palavraları misali.
  • ben değilimdir. anksiyete hediyesi olaraktan geç boşalma hatta boşalamama sorunum var. bizimki de bir kara tren sayılmaz ama hep gecikiyor bazen de hiç gelmiyor. kadınlar için iyi bir durum sayılabilir mi bilmiyorum ama son sevgilim boşalamadığım için terk etmişti beni. dürüst adam olmak falan da hikaye.

edit: bir arkadaş şu yazdıklarımı kendimi övmem olarak görmüş ama ben baya gömdüğümü düşünüyorum halbuki.
  • avcılar ve atıcılar derneginde sohbettedir .